Close

Strona 16 z 38 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 377

Wątek: IO

  1. #151

    Domyślnie

    Wie ktoś może dlaczego kulomioci po niezbyt udanych rzutach specjalnie stawali stopą poza obręb koła w celu unieważnienia rzutu?

  2. #152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    liczę jeszcze na 7 złotych, co najmniej
    Podaj nr konta, przeleję Ci.
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #153

    Domyślnie

    Dobrze, że kolega na brązowe nie liczy.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #154
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Jakby ktos pytal to za chwile wygramy z Brytyjczykami w siate

  5. #155

    Domyślnie

    Pięknie!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #156
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    liczę jeszcze na 7 złotych, co najmniej
    Podaj nr konta, przeleję Ci.
    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Dobrze, że kolega na brązowe nie liczy.
    A tyle się mówi o czytaniu ze zrozumieniem
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  7. #157

  8. #158
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Co za niefart, Włosi przegrywali już 2:0 z Argentyną, ale wymęczyli w tie-break'u 15:13.
    Tak czy inaczej punkcik stracili, i w przypadku wygranej Argentyny z Bułgarią, sytuacja im się skomplikuje o tyle, że przy złych układach mogą zająć nawet 4 miejsce w grupie.
    Ciekawie się robi w naszej grupie

    Mam nadzieję, że nasi zagrają z Australią lepiej niż dzisiaj z GB, i gładko wygrają 3:0. Bo ten dzisiejszy mecz to jakiś nadzwyczajny w naszym wykonaniu nie był.

    Ja tam się nie dziwię, że gość walnął skruchę. Państwo dało mu szansę występu na IO, otoczyło go opieką, ba, nawet ulepszone geny mu dało , a tu taki zawód!
    Ostatnio edytowane przez sprychu ; 04-08-2012 o 18:19
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  9. #159
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Właśnie Rosja wygrała 3:2 z USA (mimo iż przegrywała już 0:2). Świetny mecz, naprawdę najwyższy poziom, aż się chciało oglądać. Coraz ciekawiej robi się w turnieju siatkówki, a ćwierćfinały tuż, tuż.
    A już za kilkanaście minut Argentyna-Bułgaria. Ktoś może jeszcze nie wie komu kibicować?
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  10. #160

    Domyślnie

    Bulgaria 1 Argentyna 3

Strona 16 z 38 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •