Szukaj
Ostatnio edytowane przez sprychu ; 03-08-2012 o 13:40
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
Ogladam mecz badmintona teraz. Chiny vs Malezja (bo oczywiscie chinska telewizja pokazuje swoich, a nie wystepy Polakow). Ale chlopaki napieraja... Tenis przy tym to jakis pikus
![]()
Mamy złoto! Ciężary i Zieliński!
Gratulacje dla Adriana!
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
I jest złoty Majewski!
Brawo Tomek!
Niezły dzień!
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
21,89. Ładnie poprawił i tak już mając złoto.Gratulacje dla naszych dziś.
Chyba się jednak shaolin przełamał, zadzwonił do szefa z prośbą o nadgodziny, a wszystko po to by w odpowiednim momencie wyjść z roboty. I co? I Zieliński targnął złoto.
A jak już wrócił do domu przypomniał sobie o Majewskim, wybłagał jeszcze jedne nadgodziny, i rytuał znowu zadziałał. Jednak Shao to jest gość!
PS. A na jutro ile nadgodzin załatwiłeś?![]()
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
![]()
Piekna koncowka dnia, chociaz odpadlem wczesniej i zasnalem. Domyslam sie, ze USA i Chin w rankingu medalowym nie dogonimy ale nie o to tu chodzi przeciez...Szkoda tylko, ze CCTV5 pokazuje wiecej swoich zawodnikow, a nie naszych
![]()
Nie wiem na ile to prawda na ile rozdmu****ą ale ...
http://www.sport.pl/londyn2012/1,127...i_Zwiazek.html
i (EDIT)
http://www.sport.pl/londyn2012/1,127...est_chore.html
Dziś grają siatkarze![]()
Ostatnio edytowane przez Sendilkelm ; 04-08-2012 o 09:55
Skontaktuj się z nami