Close

Strona 20 z 38 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 377

Wątek: IO

  1. #191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mycza Zobacz posta
    ...Jak odpadniemy, stanie się to na własne życzenie, bo jak to inaczej wytłumaczyć....
    Dokładnie tak, na własne życzenie nie mamy 1 miejsca w grupie. Tak byśmy trafili na Niemców i mieli ciężki mecz, raczej wygrany (zaleźy czy Grozer by miał dzień konia). Po ciężkim meczu na następny mecz wyszliby już jakoś nakręceni. A teraz będziemy jak Rosja kiedyś. Jak im szło - to byli nie do zatrzymania. A jak się sypali to była kicha. Mimo, że byli potęgą. A przecież teraz tak o sobie myślimy.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  2. #192
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    A ja tam jestem optymistą, i wierzę że ćwierćfinał wygramy.
    A co do tego, że z meczu na mecz gramy coraz gorzej, hmmm... Zależy jak na to spojrzeć
    Na początku 1 mecz wygraliśmy, i dopiero przegraliśmy. Potem zanim przegraliśmy, to nastąpiła poprawa i wygraliśmy już 2 mecze. Teraz przegraliśmy, i wychodzi na to, że jeżeli ta tendencja się zachowa, to zanim kolejny raz przegramy, 3 mecze będą do przodu
    Ostatnio edytowane przez sprychu ; 06-08-2012 o 15:13
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  3. #193

    Domyślnie

    Łukasz Banak przegrywa zapasy...
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  4. #194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    Łukasz Banak przegrywa zapasy...
    Ale wygrał konfitury

  5. #195
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Nie no znowy wtopa rany kiedy wreście skonczą się te igrzyska.

  6. #196
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Bułgaria wygrała 3:0, i ma 1 miejsce w grupie. Polska ma drugie, a jak Argentyna wygra z Wielką Brytanią za 3 punkty (bardzo, bardzo prawdopodobne), to zajmie 3 i zepchnie Włochów na 4.
    A to znaczy, że będzie 1/4 USA - Włochy
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  7. #197

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    Bułgaria wygrała 3:0, i ma 1 miejsce w grupie. Polska ma drugie, a jak Argentyna wygra z Wielką Brytanią za 3 punkty (bardzo, bardzo prawdopodobne), to zajmie 3 i zepchnie Włochów na 4.
    A to znaczy, że będzie 1/4 USA - Włochy
    My się martwy naszymi siatkarzami, inne zespoły są mi obojętne...

    Ja do tej pory jestem przybity porażką i zastanawiam się, co było jej przyczyną...
    Wiary w Naszych we mnie brak....

  8. #198

    Domyślnie

    Andrzejku, walnij kielona albo dwa i od razu nabierzesz optymizmu

    Ja tam cieszę się z każdego nawet małego sukcesu Potęgą nie jesteśmy i przy takich nakładach na sport i tak jest wcale nie tragicznie.

  9. #199

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    Andrzejku, walnij kielona albo dwa i od razu nabierzesz optymizmu

    Ja tam cieszę się z każdego nawet małego sukcesu Potęgą nie jesteśmy i przy takich nakładach na sport i tak jest wcale nie tragicznie.
    Tomku, będę powtarzał jak mantrę, że przegrać z Australią to straszny obciach i te nasze p...y dały d...y po całości...
    Dlaczego nie korzystamy z szansy jaką dostaliśmy??? Będziemy nucić '' Polacy nic się stało '', jak nie wejdziemy do strefy medalowej???

  10. #200

    Domyślnie

    Taka już nasza tradycja
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 20 z 38 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •