Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54

Wątek: Canon EOS M

  1. #31

    Domyślnie

    pooglądałem sobie te porównania i mój ep-1 wychodzi najlepiej , xz-1 chyba najlepiej z kompaktów, a samsung niestety najgorzej a cenę ma dobrą, x10 słabiutko za to ergonomie ma fajną
    F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II

  2. #32

    Domyślnie

    a jak jest s shutter lagiem w tych kompaktach, w sp-1 chyba to mi najbardziej przeszkadza, no i troche wielkość i waga
    F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II

  3. #33

    Domyślnie

    W XZ-1 jest lag przy ustawianiu ostrości. Jak już wciśniesz spust do połowy to potem idzie szybko.

  4. #34
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    http://forum.xitek.com/thread-1040119-1-1-1.html

    Zolci pisza, ze AF jest ultrawolny...

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    http://forum.xitek.com/thread-1040119-1-1-1.html

    Zolci pisza, ze AF jest ultrawolny...
    wierzymy na słowo bo my drutu kolczastego nie potrafimy odczytać
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #36

    Domyślnie

    pewnie zaimplementowali ten sławny Canonowski AF
    F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II

  7. #37

    Domyślnie

    Czekam na pierwsze testy tego "rabal sensor"-a

  8. #38

    Domyślnie

    Ken Rockwell jest zachwycony
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    Ken Rockwell jest zachwycony
    I to jak..
    '' Sony, Samsung, Fuji, Olympus, Panasonic and other third-tier brands offer lots of mirrorless cameras, but then aren't pro grade; they are just consumer electronics products and usually only with smaller 4/3 sensors (or smaller) and/or lens mounts often with few advanced lenses available. (First tier is LEICA, classic Hasselblad, Contax and others. Second tier is Nikon and Canon.)''
    Master of self-destruction.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez P.R.P. Zobacz posta
    I to jak..
    '' Sony, Samsung, Fuji, Olympus, Panasonic and other third-tier brands offer lots of mirrorless cameras, but then aren't pro grade; they are just consumer electronics products and usually only with smaller 4/3 sensors (or smaller) and/or lens mounts often with few advanced lenses available. (First tier is LEICA, classic Hasselblad, Contax and others. Second tier is Nikon and Canon.)''
    Master of self-destruction.
    ech Ken napisze nawet, że zielone jest czerwone jak mu zapłacą
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •