Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Canon EOS M

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    ktos jescze kupi v1? dlaczego do N nie wsadzili apsc tylko jakis g..no?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    ktos jescze kupi v1? dlaczego do N nie wsadzili apsc tylko jakis g..no?
    Wbrew pozorom V1 sobie chwalą ludzie, którzy sią bawią w fotografowanie ptaków. Wygląda to dość komicznie, bo aparat + założony FT-1 są troszkę tylko większe od dekielka założonego do np. 500mm lufy .

    Inna sprawa, że mimo wszystko przydałby się DXowy bezlusterkowiec od Nikona. Nawet niech kupią matryce Sony z NEXów i wsadzą tam.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #4

    Domyślnie

    potrzebuje kieszonkowy aparat... leica m9 jest troche za duza v1 z apsc bylby ok, ale nie jest. zastanawialem sie nad tym malym fuji... x100 czy x10 (nie pamietam ktory jest z zoomem). a teraz wybor jest mega prosty. do canona z apsc jakis jasny nalesnik i bedzie to o co chodzi. dlaczego wszyscy moga a N nie... i za kazdym razem wystrzeli z jakims kretynskim kastratem...
    do pelni szczescia brakuje mi tylko wizjera, ale ma stopke wiec mozna sobie jakis celownik zamontowac.
    Ostatnio edytowane przez R ; 23-07-2012 o 09:43

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    potrzebuje kieszonkowy aparat... leica m9 jest troche za duza v1 z apsc bylby ok, ale nie jest. zastanawialem sie nad tym malym fuji... x100 czy x10 (nie pamietam ktory jest z zoomem). a teraz wybor jest mega prosty. do canona z apsc jakis jasny nalesnik i bedzie to o co chodzi. dlaczego wszyscy moga a N nie... i za kazdym razem wystrzeli z jakims kretynskim kastratem...
    kup sobie nexa
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    kup sobie nexa

    poczekam na cene i obrazki z tego C.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    poczekam na cene i obrazki z tego C.
    Obstawiam, że cena będzie na początku tak samo poroniona jak w przypadku V1 i J1, które dopiero teraz kosztują jakieś normalne pieniądze. Obrazek - praktycznie taki sam jak w 650D (z niego jest matryca i procesor), naleśnik powinien się sprawować dość zacnie, ale tu faktycznie trudno na razie wyrokować.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #8

    Domyślnie

    Tak samo cena poroniona będzie jak G1x. Ówczesne matryce apsc Canon-a maja się nijak do tych od Sony. Np. NEX5n zjada na śniadanie to co jest w C600D/650D czy nawet C60D.

    http://www.dxomark.com/index.php/en....rand3%29/Canon
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #9

    Domyślnie

    C na pewno wsadził tą kupczaną matryczkę co wszędzie, wiec szkoda czekać na obrazki. Nex będzie lepszy na 99%.

  10. #10
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    http://web.canon.jp/imaging/eosd/samples/eosm/

    Pare obrazkow od producenta...

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •