chyba bredzi
Szukaj
chyba bredzi
F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II
http://in.reuters.com/article/2012/0...8ID00720120725
i gość na dpreview odpowiedział Canonowi
http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=42110434
Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.
W zoltym watku jest napisane, ze Canon chce w ciagu roku przejac wiekszosc EVILowego rynku...
Ostatnio edytowane przez Władca Pixeli ; 28-03-2013 o 04:35
Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.
Tak się koczy jak się robi aparaty nie wiadomo dla kogo i w oderwanej od rynku cenie.
Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.
Powinni zmienic nazwe z EOS M na V1![]()
Skontaktuj się z nami