Close

Strona 16 z 73 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #151

    Domyślnie

    Ale mi skopali dupe w River of Flames, do Chaos Sanctuary aż się boje wchodzić... Mówicie, że jakieś nowe Diablo wyszło?

  2. #152

    Domyślnie

    Pożyczy ktoś Guest Passa? Oddam jak dorwe w koncu swoj egzemplarz.
    .

  3. #153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bielik Zobacz posta
    Ale mi skopali dupe w River of Flames, do Chaos Sanctuary aż się boje wchodzić... Mówicie, że jakieś nowe Diablo wyszło?
    Wbrew pozorom i opiniom D3 wcale nie jest łatwe.

  4. #154

    Domyślnie

    Uwaga na kradzież kont Diablo III: http://tinyurl.com/cegzrhe
    Właśnie uaktywniłem generator tokenów.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  5. #155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    Uwaga na kradzież kont Diablo III: http://tinyurl.com/cegzrhe
    Właśnie uaktywniłem generator tokenów.
    Jest o tym tak sporo, że podobno i token nie pomoże. Wg mnie, po przeczytaniu tony postów na en, us i pl oficjalnym forum diablo 3, to jest to wina Blizzarda, który nie potrafi się jeszcze przyznać do błędu, bo go nie znalazł. Dużo faktów jest przeciwko zwykłej kradzieży.

    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149619846?page1

  6. #156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
    Wbrew pozorom i opiniom D3 wcale nie jest łatwe.
    Średnio rozgarnienty nastolatek (15), czyli moje dziecko ukończyło w 3 dni, po 5-6 h dziennie.
    Doszedł do 31 lvl magiem.
    Szary, cichy człowiek.

  7. #157

    Domyślnie

    na sławnym poziomie 'tutorial'
    eerf ylf llahs i, dog eb llahs i

  8. #158

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Średnio rozgarnienty nastolatek (15), czyli moje dziecko ukończyło w 3 dni, po 5-6 h dziennie.
    Doszedł do 31 lvl magiem.
    Jak przejdzie do inferno i pokona diablo na nim w ciągu najbliższego miesiąca to mu pogratuluję

    Cytat Zamieszczone przez nelchael Zobacz posta
    na sławnym poziomie 'tutorial'
    Właśnie. Dołożyli jedne poziom trudności poniżej normal względem diablo 2 i wszyscy się podniecają, że diablo jest za proste.
    Ostatnio edytowane przez Sendilkelm ; 22-05-2012 o 12:47

  9. #159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Średnio rozgarnienty nastolatek (15), czyli moje dziecko ukończyło w 3 dni, po 5-6 h dziennie.
    Doszedł do 31 lvl magiem.
    Pogratulowac tylko ja jeszcze pierwszego aktu nie skonczylem a juz mam 15 lvl. zaloze sie ze mlodemu gra szybko sie znudzi szkoda bo nawet nie dowie sie ze oprocz obowiazkowych zadan jest drugie tyle dodatkowych. w takie gry trzeba bawic sie jak bozia przykazala, to nie jest gra z serii "olympic games, 100m men"
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  10. #160

    Domyślnie

    Nie wiem czy bylo... cukierkowe kolory w Diablo... http://www.purepc.pl/rozrywka/sekret...ny_whimsyshire

Strona 16 z 73 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •