namęczyłem się jak quń ... zrobienie sobie samemu zdjęć jest wykończające
Szukaj
namęczyłem się jak quń ... zrobienie sobie samemu zdjęć jest wykończające
ale jedno z 36 jest![]()
niezle ratio 1:36mi na szczescie kobita zrobile kiedys wiec mam jakiegos paszkwila
A ja mam takie pytanie techniczne.. czy ktos daje zdjecia kolorowe? Bo ostatnio jakos w wiekszosci bw sie przewijaly..
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Konrad dal kilka kolorowy, ja dalem jedno,podobno chulbul da caly set taki ze oczy beda bolaly od nadmiaru koloru
Road to Manila
moje czarnobiale tez sa kolorowe![]()
Tyle, że on był dead. Ahmed, the dead terrorist.
Pozdrawiam,
Marcin
Skontaktuj się z nami