Close

Strona 15 z 138 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #141
    conik
    Gość

    Domyślnie

    jesli bedziesz chcial spadowe zdjecia zrobie spadowe mi akurat pasowalo zeby tak to rozmiescic

  2. #142

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o mnie. Raczej szukam jakieś reguły, aby oszacować ilość stron w albumie i co za tym idzie koszty.
    Musielibyśmy założyć jakiś nieprzekraczalny limit stron.

  3. #143
    conik
    Gość

    Domyślnie

    sadze ze jesli bedziemy w ten sposob jak pokazalem skladac....da sie wyeksponowac fajnie zdjecia a jednoczesnie nie zaszalec ze stronami...kazda fotografia to imo indywidualny szacunek jak ma na stronie wygladac....jedne lepie wygladaja spadowo inne mniejsze pojedynczo a jeszcze inne w stadzie

    na chwile obecna zakladam max 120 stron (papier premium mat/twarda oprawa z obwoluta) za €44,79 z discountem 10% z racji ilosci za jeden egzeplaz
    jesli sie nie zmiescimy w 120 stronach bedziemy cisnac do 160 stron za €51,69
    Ostatnio edytowane przez conik ; 26-02-2012 o 19:03

  4. #144
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    jest ok - ale ja swoje inaczej - będę chciał chyba - ale to na 100% się dogadamy podeśle jakąś makietę ....

    podoba mi się podpisywanie zdjęć ...

    choć jak dłużej oglądam... coraz większy mam dla Ciebie szacun ... bardzo prosto ale elegancko ... chyba się poddam Twojemu gustowi i smakowi ...
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 26-02-2012 o 19:10

  5. #145
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Tak sobie pomyslalem ze niektore fotografie i historie z nimi zwiazane moga byc hermetyczne za bardzo i tylko my bedziemy wiedzieli o co kaman....tak wiec wyknulem coby do zdjec...nie do wszystkich...dodac jakas historie lub opis wrzucilem jescze jeden plik ...na ostatniej stronie wlasnie cos takiego... http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO_strony_1-9.pdf

  6. #146

    Domyślnie

    ja kupuje wszystko co tu zrobiles
    tak jak lubie, czysto, nowoczesnie ze smakiem i wyczuciem

    ps. co to za font?
    Road to Manila

  7. #147
    conik
    Gość

    Domyślnie

    DIN festival.... jeden z moich ulubienszych....sterylny czytelny bez udziwnien (jak cala rodzina DINów z reszta)

  8. #148

    Domyślnie

    podoba sie bardzo - szacun, din tez idealnie pasuje do minimalistycznej formy

  9. #149
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    jedynie mała dygresja - format promuje kwadraciaki ... trzeba zobaczyć coś z 645 lub z małego

  10. #150
    conik
    Gość

    Domyślnie

    nie promuje....po prostu takie zdjecia mam pod reka...przygotuje niech ktory prostokaciki to poskladam


Strona 15 z 138 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •