Nie ja, ale gdzieś też to czytałem gdzieś.![]()
Jak dla mnie to dodatkowy dodruk mógłby być, ale z uwagi na trudność rozdysponowania przychodu sugerowałbym przekazanie całości na jakiś wyższy cel (dom dziecka, zakup analogowego sprzętu do jakiegoś MDK itp). Myślę, że wtedy modelki nie miałyby nic przeciwko.![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami