Miałem kiedyś S 10-20 z N d300 i były mega rozjazdy na brzegach kadru.
Pisząc coś szerszego mam na myśli od ok 15 do np 25 mm na krótkim końcu.
No właśnie i tu jest jeszcze ten problem ze nie ma nic fajnego w C odp 35 mm 1,8 w Nikonie.
Co do 15-85 za drogi..
Nie wiem czy nie wrócę w takim razie do N 18-70 + N 35 1,8 ...bo takiego odp szukam w Canonie ale widzę ze bedzie z tym ciężko.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami