Witam serdecznie, lada dzien bede posiadaczem Canona 450d ...i szukam do tego szkła.
Co byście polecili teoretycznie szerszego wystarczy ok 18mm do zdjec widoczki na wakacjach itp. ?
(T17-50 i S 18-50 - jesli nie to to co ? -- w dobrej cenie)
No i jeszcze główne pytanie w Nkonie Kochałem N35 1,8 czy w systemie C jest jakis odpowiednik ?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami