to miałem jakąś słabą sztukę , a co do 17-40L na cropie nie zgodzę się z tobą czasem zapinam ją na 30D i jest bardzo dobrze
Szukaj
to miałem jakąś słabą sztukę , a co do 17-40L na cropie nie zgodzę się z tobą czasem zapinam ją na 30D i jest bardzo dobrze
na 30d to wszystko jest oste, przypnij to do 50d np
To masz jakąś wybitną sztukęCentrum kadru nie jest złe na cropie , ale poza robi się już nieciekawie ... takie są moje obserwacje
Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje
Skontaktuj się z nami