Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Lokata?

  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Troszkę gotówki to rzecz bardzo względna Jednemu to 1000 zł innemu troszkę to też 100 000zł
    w każdym razie ile by to nie było trzeba być ostrożnym. Strata 1000 zł może tego pierwszego zaboleć bardziej niż strata 100 000 zł tego drugiego. Niezaleznie od kwoty przyszedł czas na długoterminowe inwestycje w papiery, albo bezpośrednio samemu, albo przez fundusz jakiś.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 09-08-2011 o 12:54

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    przyszedł czas na długoterminowe inwestycje

    Ym... Robin, on nie przyszedł. On był zawsze, tylko Ty dopiero teraz to zauważyłeś

    Naprawdę.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  3. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Nie no ja to widzę od dawna tylko inwestować nie mam co
    Znamienne jest, że ludzie zaczynają "inwestowac" przynosic piniadze do biur maklerskich na ten przyklad w czesie kiedy wszystkie media trąbią, że jest hossa, że tak się pięknie zarabia na papierach, a to tak naprawdę jest czas kiedy co bardziej doświadczeni papiery wyprzedają. Kupować po prostu chyba warto teraz.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (...) Kupować po prostu chyba warto teraz.
    Tanio dopiero będzie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Kupować po prostu chyba warto teraz.
    Wszystko zależy od strategii, tak naprawdę.
    Przy strategiach długoterminowych i dobrych, przemyślanych i rzetelnych wyborach, kupować opłaca się zawsze. Tylko trzeba mocno pomyśleć co.
    Natomiast przy na ten przykład daytraydingu - czas ma w ogóle marginalne znaczenie. Bo tu liczą się godziny, minuty a nawet sekundy. A wahania kursów w trakcie dnia są wcale niekoniecznie zgodne z ogólnym trendem.

    Na giełdę zawsze jest dobry czas. Tylko trzeba umieć. (i nie to, żebym ja umiał
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Tanio dopiero będzie.
    Jak będzie tanio, to i tak skorzystają na tym tylko krezusi. Średniacy i maluczcy dostaną po tyłku.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Jak będzie tanio, to i tak skorzystają na tym tylko krezusi. Średniacy i maluczcy dostaną po tyłku.
    Zobaczysz, szybciej niż się wydaje będzie każdego stać na papiery wartościowe USA w dużych ilościach.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez messer Zobacz posta
    Na giełdę zawsze jest dobry czas. Tylko trzeba umieć. (i nie to, żebym ja umiał
    Dokładnie.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Zobaczysz, szybciej niż się wydaje będzie każdego stać na papiery wartościowe USA w dużych ilościach.
    Co ci po papierach wartościowych USA, jeśli za kg ziemniaków będziesz płacił 20 złotych. Nie będziesz myślał o giełdzie, tylko czy w tym tygodniu będzie Cię stać, żeby odpalić BMK-ę. Chyba, że jesteś krezusem.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Co ci po papierach wartościowych USA, jeśli za kg ziemniaków będziesz płacił 20 złotych. Nie będziesz myślał o giełdzie, tylko czy w tym tygodniu będzie Cię stać, żeby odpalić BMK-ę. Chyba, że jesteś krezusem.
    Ja się codziennie zastanawiam, czy odpalać bejcę. Ona bierze na rozruch ze 30 litrów. Ziemniaków praktycznie nie jadam, wolę się napchać mięsem. A co do krezusa, to gdyby nie ZUS i skarbówka...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •