Szukaj
Trza było mi kupować złoto, a może jeszcze warto![]()
pozdr
A na na naszej giełdzie dalej obcenka![]()
Złoto pod koniec zeszłego roku trzeba było kupować.. teraz idzie ciągle do góry, z małymi wahnięciami..
Jak ktoś umie albo chce - zachęcam do zagłębienia się w temat Forex.
Ostrzegam z własnego doświadczenia: wciąga. Można ładne pieniądze na tym robić, ale potrzebna jest albo wiedza, albo znajomości z ogarniętym człowiekiem ze świata finansów, który ma znajomych jeszcze wyżej i pewne wydarzenia da się "przewidzieć"
Lokaty.. ciężki temat, zależy na jaki okres czasu. Generalnie małe pieniądze są z tego. Zależy też czy "zapominamy" o tych pieniądzach i ich nie ruszamy czy mają być "na czarną godzinę", która tuż tuż?
Jeśli długoterminowo to warto zainteresować się polisami/funduszami inwestycyjnymi.
D850 | D700 | Z6 III | Z5 II | Zfc | N20/1,8G ED | N35/1,8G ED | N28-300VR | N70-200/2,8E FL VR | N200-500/5,6E VR | N400/2,8E FL VR | N600/4E FL VR | TC x1,4 III | TCx2,0 III | Z12-28 PZ VR | Z16-50 VR | Z17-28 | Z24/1,7 | Z28/2,8 | Z40/2 | Z24-200VR | Z105/2,8VR | Z180-600VR | FTZ II | SB-300 | SB-700 | SB-910 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4
surowce to w tej chwili największa bańka ze wszystkich - zwłaszcza srebro i złoto
w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...
Lokaty to teraz służą do tego, żeby pieniędzy w domu nie trzymać, bo inflacja zjada cały zysk. A Forex, to po prostu wielka bańka i to nie jest rynek dla przeciętnego Kowalskiego.
FX był i się zmył...
A ja mam jeszcze pytanie dotyczące inflacji...
Załóżmy że chcę kupić aparat który kosztuje ok 10 000 zł
i akurat taką kwotę posiadam. Jednak nie jest mi ten sprzęt potrzebny na już więc postanowiłem włożyć tą kasę na lokatę 1% na rok
Po roku wyciągam ok 10 081 zł ale cena aparatu spadła to 9 900 zł więc jestem do przodu o 181 zł
Gdzie w tym wszystkim jest inflacja?
Chodzi mi o to, że jeżeli wrzucamy kasę na lokatę którą zamierzamy przeznaczyć na sprzęty taniejące, to czy faktycznie musimy się przejmować inflacją??
to nie tak
inflacja to średnia utrata wartości pieniądza w czasie, ale ona wcale nie wyklucza, że inne towary będą traciły wartość szybciej niż pieniądz.
w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...
Skontaktuj się z nami