Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Lokata?

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Ja się codziennie zastanawiam, czy odpalać bejcę. Ona bierze na rozruch ze 30 litrów. Ziemniaków praktycznie nie jadam, wolę się napchać mięsem. A co do krezusa, to gdyby nie ZUS i skarbówka...
    To napychaj się mięsem póki masz okazję.
    Gdy nie ten ZUS i skarbówka to mielibyśmy w narodzie samych krezusów.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    To napychaj się mięsem póki masz okazję.
    Gdy nie ten ZUS i skarbówka to mielibyśmy w narodzie samych krezusów.
    Namówiłeś mnie. Protein nigdy nie za wiele.


    *********************

    Sorki autorze wątku za mój mega OT.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #23

    Domyślnie

    Trza było mi kupować złoto, a może jeszcze warto
    pozdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  4. #24
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    A na na naszej giełdzie dalej obcenka

  5. #25

    Domyślnie

    Złoto pod koniec zeszłego roku trzeba było kupować.. teraz idzie ciągle do góry, z małymi wahnięciami..

    Jak ktoś umie albo chce - zachęcam do zagłębienia się w temat Forex.
    Ostrzegam z własnego doświadczenia: wciąga. Można ładne pieniądze na tym robić, ale potrzebna jest albo wiedza, albo znajomości z ogarniętym człowiekiem ze świata finansów, który ma znajomych jeszcze wyżej i pewne wydarzenia da się "przewidzieć"

    Lokaty.. ciężki temat, zależy na jaki okres czasu. Generalnie małe pieniądze są z tego. Zależy też czy "zapominamy" o tych pieniądzach i ich nie ruszamy czy mają być "na czarną godzinę", która tuż tuż?

    Jeśli długoterminowo to warto zainteresować się polisami/funduszami inwestycyjnymi.
    D850 | D700 | Z6 III | Z5 II | Zfc | N20/1,8G ED | N35/1,8G ED | N28-300VR | N70-200/2,8E FL VR | N200-500/5,6E VR | N400/2,8E FL VR | N600/4E FL VR | TC x1,4 III | TCx2,0 III | Z12-28 PZ VR | Z16-50 VR | Z17-28 | Z24/1,7 | Z28/2,8 | Z40/2 | Z24-200VR | Z105/2,8VR | Z180-600VR | FTZ II | SB-300 | SB-700 | SB-910 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  6. #26

    Domyślnie

    surowce to w tej chwili największa bańka ze wszystkich - zwłaszcza srebro i złoto
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  7. #27

    Domyślnie

    Lokaty to teraz służą do tego, żeby pieniędzy w domu nie trzymać, bo inflacja zjada cały zysk. A Forex, to po prostu wielka bańka i to nie jest rynek dla przeciętnego Kowalskiego.
    FX był i się zmył...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Zobaczysz, szybciej niż się wydaje będzie każdego stać na papiery wartościowe USA w dużych ilościach.
    Tylko czy one jeszcze beda "wartosciowe"?
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #29

    Domyślnie

    A ja mam jeszcze pytanie dotyczące inflacji...
    Załóżmy że chcę kupić aparat który kosztuje ok 10 000 zł
    i akurat taką kwotę posiadam. Jednak nie jest mi ten sprzęt potrzebny na już więc postanowiłem włożyć tą kasę na lokatę 1% na rok
    Po roku wyciągam ok 10 081 zł ale cena aparatu spadła to 9 900 zł więc jestem do przodu o 181 zł
    Gdzie w tym wszystkim jest inflacja?
    Chodzi mi o to, że jeżeli wrzucamy kasę na lokatę którą zamierzamy przeznaczyć na sprzęty taniejące, to czy faktycznie musimy się przejmować inflacją??

  10. #30

    Domyślnie

    to nie tak
    inflacja to średnia utrata wartości pieniądza w czasie, ale ona wcale nie wyklucza, że inne towary będą traciły wartość szybciej niż pieniądz.
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •