Close

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 79

Wątek: C64

  1. #51

    Domyślnie

    miałem atari - to były początki giełdy we Wrocławiu, ach ten RIVER RAID i THE GOONiES (chyba pierwsza gra która "odzwierciedlała film"), za stację dyskietek dałem garbusa , garbus i stacja były używane (takie czasy i takie ceny), ale wspominam to z wielkim sentymentem, te nieprzespane noce i telefony do znajomych - jak przejść następną planszę - ceny i awaryjność dżojstików były porównywalne, czyli duże, a grając w lekką atletykę dżojstik wytrzymywał parę dni, więc sobie zrobiłem sam z klawiatury kalkulatora elwro
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #52

    Domyślnie

    Kasety... mrowie kaset... Turbo, śrubokręt i dostrajanie taśmy Później 1541-II... i przeskok na zupełnie inny poziom Myszkę nawet miałem. HDD nie udało mi się jednak do niego zdobyć...

    A grał ktoś w Elvire II na C-64? Zdaje się na 4 dyskietkach 5"25. Nawet oryginał miałem

    Ileż ja godzin zmarnowałem grając w Pirates!

    Geos 2.0 ... w czasach kiedy Win95 jeszcze nie było chyba nawet

    Piękne to były czasy...

    I ta muza z SID'a ...

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Geos 2.0 ... w czasach kiedy Win95 jeszcze nie było chyba nawet

    Piękne to były czasy...
    Jeszcze chyba nawet DOSu nie było?
    A mnie do szału doprowadzał syn swoim Buble Boble Muzyczka prześladowała mnie przez dłuższy czas.

  4. #54

    Domyślnie

    ... albo klepanie kodu w BASICu. Milion linii kodu i na końcu np. migający przesuwający się text itp...
    Śrubokręcik do magnetofonu to był obowiązek. Najlepszy był taki od maszyny do szycia

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    ... albo klepanie kodu w BASICu. Milion linii kodu i na końcu np. migający przesuwający się text itp...
    Nie wiem jak to robiłeś, ale z pewnością wiele elementów tego języka było wtedy dla ciebie wielką zagadką

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    Jeszcze chyba nawet DOSu nie było?
    Był już DOS
    Ostatnio edytowane przez pinio ; 14-07-2011 o 23:24
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  6. #56

    Domyślnie

    "... albo klepanie kodu w BASICu. Milion linii kodu i na końcu np. migający przesuwający się text itp..."

    W AMOSie klepalem, tam bylo wygodniej. Raz nawet odtwarzacz modulkow ulepilem
    Z paroma optycznymi bajerami...
    i robaka jakiegos tla testu, ze zwyklej ciekawosci na jakie sie pomysly wpadnie
    Nigdy nie opuscil dysku (tak dla pewnosci ). W kazdym razie dzialal i mial zabezpieczenie.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  7. #57

    Domyślnie

    witam

    jak juz macie stare komputery to je trzymajcie , nabierają wartości.
    link

    http://www.adverts.ie/other-computer...lection/604577

    u nas w pl jest malo unikalnych ale ostatnio siedziałem 3 h w aucie przed domem po pracy ahaha i słuchałem audycji o starych komputerach co ludzie maja.
    To co ludzie maja i zbieraja to jest szok , mowili o komputerach na cd w czasie gdy panowały dyskietki , o komputerach które powstały dla jednej gry i później system umarł ..


    pozdrawiam
    Darek

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Pamiętam, pamiętam. Mam pierwszy numer "Bajtka", kupiony kiedyś na giełdzie komputerowej w Poznaniu za 5 zł.
    Och, giełdy komputerowe - to były czasy. Stoliki a na nich dziesiątki maszyn wszelkiego typu. Tyluż "sprzedawców" i tłumy oglądaczy, wymieniających i kupujących.
    Pamiętam te podrasowane "duże" atarynki z wystającymi przewodami i przełącznikami.
    I moją Amigę 1200 z 300MB HDD, którego pojemność wówczas wywoływała zawrót głowy i rozbudowaną pamięcią i drugą stacją FDD.
    Czołówki ze Scali MM200 mam do dziś na rodzinnych filmach.
    I komu to przeszkadzało?
    O, mój kumpel miał tysiąc dwusetkę. Jak ja mu zazdrościłem tego twardego dysku, bo nie musiał wachlować dyskietkami podczas gry w UFO Enemy Unknown
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  9. #59

    Domyślnie

    Miałem twardzielka 3.5" w A600, w standardowej obudowie (malowanej na czarno) i bez wyciągania flopa.

    Potem zmieniłem pudełko, bo CD, "dopalacze" i zasilacz AT już się nie mieściły
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Nie tak dawno wywaliłem prawie komplet Secret Service, ale to już czasy pecetów i potem konsol w zasadzie.
    Wywaliłeś? Och Ty draniu, czegoś się nie odezwał, przygarnąłbym z przyjemnością.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •