Close

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79

Wątek: C64

  1. #31

    Domyślnie

    "Możliwości ma Spectruma, choć to atarowców duma - Atari eSTeee - Je, je, jeee..."
    Khehe... Gdzieś jeszcze te mody leżą u mnie na dysku...

  2. #32

    Domyślnie

    "Właśnie na takim komputerze piszę. Ale nie wymienię jego nazwy bo będzie awantura"

    I można było wcisnąć F13, albo F25 Nie to, co w śmierdzącym grzybie...
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    a widziałeś cenę? 595 USD.
    Tak i to jest drugi powód abym go nie kupił. Ale są niektórzy są maniakami. ;>

  4. #34

    Domyślnie

    Miałem mydelniczkę z magnetofonem, wkrętaczek do regulacji głowicy i cartridge z wgranym programem do tego. Czasem od kumpla pożyczałem stację dysków 5,25" i wtedy to już był wypas. Mikrostyki w joystickach to masowo rozwalałem. Potem się w sprężynki na giełdzie komputerowej zaopatrzyłem i naprawiałem sam.
    C64 sprzedałem na studiach, jakieś 10 lat temu, za 50 PLNów.
    C64 forever!

    "Cuda z deski" - pismo nowoczesnego atarowca.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #35

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    nowoczesnego atarowca.
    te slowa sie wzajemnie wykluczaja

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    te slowa sie wzajemnie wykluczaja
    Tylko twoje C64 siedzi w piwnicy a moje do dziś ładnie działa i gram na nim
    Gdy większość zapomniała co to Amiga muzycy dalej śmigali na Atari ST z Cubase

    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #37

    Domyślnie

    Przychodzi Atarowiec do drugiego Atarowca:
    - Masz jakieś fajne gry?


    (no offence, tylko stare czasy wspominam )
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Tylko twoje C64 siedzi w piwnicy a moje do dziś ładnie działa i gram na nim
    a moje niedługo też będzie działać i też będą na nim grać

  9. #39

    Domyślnie

    Fani blaszaków o C= i /I\:

    Pięć dyskietek naraz wsadził
    Doomny z siebie zatarł ręce
    Komunikat go usadził
    "Nie odpalisz na tym sprzęcie"
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    Przychodzi Atarowiec do drugiego Atarowca:
    - Masz jakieś fajne gry?


    (no offence, tylko stare czasy wspominam )
    To tak jak Amigowiec do Amigowac:
    - masz jakieś programy użytkowe? ;>

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •