Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: C64

  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    I te wszystkie metody odzyskiwania "stampów".
    Chyba usuwania stampow. Guma arabska jako podklad przed wyslaniem i mogl polatac 5, 6 x. Slyszalem nawet o rekordzistach, ktorzy ten sam znaczek potrafili wykorzystac kilkanascie razy. Nie zawsze jednak bylo wesolo... W pewnym momencie troche osob dostalo wezwania na poczte i grozono im nawet wszczeciem postepowania w zwiazku z "fejkowaniem" znaczkow.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Chyba usuwania stampow.
    Dokładnie.

    A wezwanie na pocztę dostałem. Pamiętam nawet co odpowiedziałem babie na pytanie, czemu te znaczki są takie "zmęczone" i śmierdzą chlorem? - Jak pani gacie pierze to nikt z tego afery nie robi.

    P.S. DP IV był pierwszym oryginalnym programem jaki w życiu kupiłem. Niestety nie miał możliwości pracy "na wektorach", a ja musiałem odpalic jakoś ploter. No i przyszła era PC i Corela...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #73

    Domyślnie

    To i ja się dopiszę Obsługiwałem pierwszy w Polsce salon gier komputerowych, podstawą był C64. Jak dziś pamiętam, że wszyscy chcieli grać w Rambo-First Blood, Commando, Green Beret, lub Ghost Busters. Inne gry się nie liczyły. Napisałem też z kolegami reklamę Polkoloru na targi poznańskie. Listę rozkazów procesora 6502 pamiętam do dziś, w szczególności adresy komórek, np. 52348 - video
    Pozdrawiam.

  4. #74
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Ech... pamiętne wyjazdy sceny na party. Niezła zabawa w pociągu, męczenie kondziora, żeby włączył prąd w gniazdku na korytarzu. No i pamiętny taniec gołej panienki na Intel Outside w Stodole. Golutką artystkę podczas tańca ściągnęli ze sceny za nogę, w tłum napalonych młodziaków...

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez titus1 Zobacz posta
    No i pamiętny taniec gołej panienki na Intel Outside w Stodole. Golutką artystkę podczas tańca ściągnęli ze sceny za nogę, w tłum napalonych młodziaków...
    To jest jedno z bardziej zapamietanych ekscesow polskiej sceny amigowej. Chyba ostatnia rzecz, jakiej spodziewaliby sie organizatorzy (i pewnie sama tancerka), po "molach komputerowych".
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #76

    Domyślnie

    Lata '80, Schneider CPC464!!! Gier jak na lekarstwo, ale coś tam było, Joye leciały. Następnym moim nabytkiem było Oryginalne NINTENDO haha samo granie Gry z USA. Później 286, 386, 486, AMD K5, K6, Pentium II 350mHz, masa Athlonów, obecnie INTEL i5 650
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  7. #77

    Domyślnie

    To i ja się pochwalę ewolucją: najpierw Atari 65XE z magnetofonem u wujka, potem C64 z magnetofonem u kolegi (ale to ja pisałem programy w Basicu - kolega gmerał tylko małym śrubokręcikiem z kremowego koloru rączką w magnetofonie ), potem własne Atari 130XE ze stacją California Access 2001 Później Amiga CDTV u kuzyna (tylko granie w Prince of Persia i Lemmingi ). Później Atari 1040STFM + 12 calowy monitorek mono i próby składania muzyki na Cubase 3.01. Potem Adax Pentium II 233 Później Duron 750, Athlon 1400. Obecnie kupiony 3 lata temu Core2Quad (ileś tam, już nie patrzę na symbole ) i wystarcza, chociaż to już nie ta magia, co Chuckie Egg, River Raid, Spelunker (czy choćby i pikselowy Wolfenstein 3D )
    Ostatnio edytowane przez mpwt ; 21-07-2011 o 11:23

  8. #78

    Domyślnie

    Ej Symbianowcy! A wiecie, że na naszych urządzonkach mamy emulatory zarówno C64, jak i Atari 800(65/130)XL? Jeśli nie wiecie, podzielę się sznurkami. Całkiem fajnie to chodzi na E52 Wtedy w życiu bym nie przypuszczał, że pudełko z telewizorem można zamknąć w maleńkiej komórce!!!
    Jak śpiewał Bob Dylan - Times, they are a'changing

  9. #79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Artur_A Zobacz posta
    To i ja się dopiszę Obsługiwałem pierwszy w Polsce salon gier komputerowych, podstawą był C64. Jak dziś pamiętam, że wszyscy chcieli grać w Rambo-First Blood, Commando, Green Beret, lub Ghost Busters. Inne gry się nie liczyły. Napisałem też z kolegami reklamę Polkoloru na targi poznańskie. Listę rozkazów procesora 6502 pamiętam do dziś, w szczególności adresy komórek, np. 52348 - video
    PLA, LDA, RTS, STA, no i obowiązkowo NOP... A wolna pamięc była od 1536 - przynajmniej na Atari ;D Nawet była taka książka, Peeki, poke'i

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •