kiedyś to fajniee było..
kilkanaście minut czekania przed TV z dwoma pasami na wgranie gry..
a potem i tak error![]()
Szukaj
kiedyś to fajniee było..
kilkanaście minut czekania przed TV z dwoma pasami na wgranie gry..
a potem i tak error![]()
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
"A ja się przyznam, że mam małą kolekcję Atari
2600
600XL
800XL
65XE
65XE Game System
130XE
520 ST
1040 STFM
1040 STE
Mega ST2
Portfolio"
No to rzeczywiście małą...![]()
Ujeżdżałem kiedyś 800XE, takiego nie masz(funkcjonalnie to 65XE z jakimś dodatkowym gniazdem)
Potem, dość gwałtownie, zostałem amigowcem. Stoją jeszcze 2 maszyny i...
jeden piecyk. Dobrze zachowany i mało używany 286. Wentylator tylko wyciągłem
W zasadzie jest mi zbędny. Nawet nie próbowałem odpalać, bo emulator
pod Amigą działał sporo szybciej.
Szkoda wyrzucić, a do niczego nie użyję.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Mnie już od dawna korci kupić A1200 i znowu popatrzeć na parę demek...
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
nie mogę odżałować pisania "ogonków" z obydwoma Altami
a z demek miło wspominam World of Commodore 92
Ostatnio edytowane przez Seeker ; 13-07-2011 o 19:52
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
To sobie kup coś takiego:
http://www.pcworld.pl/news/368953/Co...sprzedazy.html
C64, łezka się w oku zakręciła, dzięki niemu miałem 5 na zajęciach z informatyki ( odbywały się na tablicy przy pomocy kredy!- warszawska polibuda!), bo kilka prostych gier napisałem SAM! Potem nastał czas PC-tów i oddałem GO do szkoły.
Nadal F100 + FILM(pojawił się D80)
Właśnie na takim komputerze piszę. Al enie wymienię jego nazwy bo będzie awanturanie mogę odżałować pisania "ogonków" z obydwoma Altami![]()
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
Skontaktuj się z nami