Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79

Wątek: C64

  1. #21

    Domyślnie

    kiedyś to fajniee było..
    kilkanaście minut czekania przed TV z dwoma pasami na wgranie gry..
    a potem i tak error

  2. #22

    Domyślnie

    "A ja się przyznam, że mam małą kolekcję Atari

    2600
    600XL
    800XL
    65XE
    65XE Game System
    130XE
    520 ST
    1040 STFM
    1040 STE
    Mega ST2
    Portfolio"

    No to rzeczywiście małą...

    Ujeżdżałem kiedyś 800XE, takiego nie masz (funkcjonalnie to 65XE z jakimś dodatkowym gniazdem)

    Potem, dość gwałtownie, zostałem amigowcem. Stoją jeszcze 2 maszyny i...
    jeden piecyk. Dobrze zachowany i mało używany 286. Wentylator tylko wyciągłem
    W zasadzie jest mi zbędny. Nawet nie próbowałem odpalać, bo emulator
    pod Amigą działał sporo szybciej.
    Szkoda wyrzucić, a do niczego nie użyję.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #23

    Domyślnie

    Mnie już od dawna korci kupić A1200 i znowu popatrzeć na parę demek...


    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #24

    Domyślnie

    nie mogę odżałować pisania "ogonków" z obydwoma Altami


    a z demek miło wspominam World of Commodore 92
    Ostatnio edytowane przez Seeker ; 13-07-2011 o 19:52
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Oj tez mam sentyment.....gdyby nie to, ze moja druga polowa by mnie zabila za zasmiecanie pokoju to bym sie tez zglosil
    To sobie kup coś takiego:
    http://www.pcworld.pl/news/368953/Co...sprzedazy.html

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawelp Zobacz posta
    a widziałeś cenę? 595 USD.

  7. #27

    Domyślnie

    C64, łezka się w oku zakręciła, dzięki niemu miałem 5 na zajęciach z informatyki ( odbywały się na tablicy przy pomocy kredy!- warszawska polibuda!), bo kilka prostych gier napisałem SAM! Potem nastał czas PC-tów i oddałem GO do szkoły.
    Nadal F100 + FILM(pojawił się D80)

  8. #28

    Domyślnie

    nie mogę odżałować pisania "ogonków" z obydwoma Altami
    Właśnie na takim komputerze piszę. Al enie wymienię jego nazwy bo będzie awantura
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    mam w piwnicy zalegający Commodore C64. Czy jeszcze komuś na coś może się przydać? Czy już tylko utylizacja?
    Szczerze mówiąc, to trochę by mi było szkoda go złomować.

    Zawsze byłem Atarowcem. Śmierć Commodore! Pamiętam jak biliśmy się na przerwach - klany były.
    Mojego 65XE trzymam pieczołowicie zamkniętego w pudełku.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korsarz Zobacz posta
    Zawsze byłem Atarowcem. Śmierć Commodore!
    Atari? Panie, ja nie jestem rolnikiem!

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •