Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79

Wątek: C64

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    przewidujesz wizytę w Wawie?
    Niestety nie
    Może udałoby mi się jedynie kogoś załatwić kto by od Ciebie odebrał i mi wysłał...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Niestety nie
    Może udałoby mi się jedynie kogoś załatwić kto by od Ciebie odebrał i mi wysłał...
    wysłać to i ja mogę. Tylko obawiam się, co Poczta może z nim zrobić.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    wysłać to i ja mogę. Tylko obawiam się, co Poczta może z nim zrobić.
    Jak się dobrze zapakuje to będzie OK. Oczywiście pokryję koszty wysyłki

    ps. Jaka to wersja C64? II czy "mydelniczka"?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Oj, taak... Ostatnio gdzieś czytałem, że C65 chodzą po e-bayach za niezłe kwoty. Niedługo pewnie to samo będzie z C64.
    65??

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Jak się dobrze zapakuje to będzie OK. Oczywiście pokryję koszty wysyłki

    ps. Jaka to wersja C64? II czy "mydelniczka"?
    nie pamiętam, chyba II. Jutro popytam się się o wysyłkę.

    Commodore 65 (znany także jako C64DX) to prototypowy komputer opracowany w latach 1990-1991 przez Commodore International. Miał on być rozbudowaną wersją C64, z dodatkowymi funkcjami zbliżającymi komputer do konstrukcji Amigi. C65 nigdy nie został oficjalnie wprowadzony na rynek, jednak po upadku firmy w 1994 pewna liczba egzemplarzy (oceniana na 50 do 2000) została sprzedana.
    Parametry[edytuj]
    CPU 4510 3.45 MHz (kompatybilny z MOS 6502)
    128 kB RAM rozszerzalne do 8 MB poprzez slot podobny do użytego w komputerze Amiga 500
    128 kB ROM zawierający Commodore BASIC v10 (istnieje sześć wersji ROMu powstałych od stycznia do października 1991)
    GPU CSG4567 (VIC-III) umożliwiający wyświetlanie 256 z palety 4096 kolorów i oferujący tryby graficzne 320×200×256 kolorów, 640×200×256 kolorów, 640×400×16 kolorów z przeplotem, 1280×200×16 kolorów z przeplotem i 1280×400×4 kolory z przeplotem
    dwa chipy SID (razem 6 kanałów dźwięku stereofonicznego)
    Komputer posiadał obudowę podobną do C64 czy C128, ale z wbudowaną stacją dysków 3,5" (zmodyfikowana wersja stacji 1581 z Commodore 128, pojemność 800 kB) i wydzielonymi klawiszami kursorów oraz klawiszem Escape znanym z Amigi.

  6. #16

    Domyślnie

    No to juz wiemy dlaczego te "C65" takie drogie, odpadlem z tematu po zlozeniu pierwszego PCeta

  7. #17

    Domyślnie

    Ajjj, miałem Atarynkę 65XE ze stacją dysków, magnetofonem i monitorem.
    Ile to było frajdy.

    A póki jeszcze masz to C64, pobaw się, właśnie wczoraj czytałem o różnych alternatywnych OS-ach na 8-bitowe platformy. Np. http://en.wikipedia.org/wiki/SymbOS
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  8. #18

    Domyślnie

    W Tokio trafiłem do sklepiku z róznymi zabytkowymi konsolami i grami do tychże... NES (pardon, Famicom), SNES, Sega MegaDrive, NeoGeo i kupa innych, o których nawet nie słyszałem. Do tego całe regały gier i kontrolerów. Playstation itp. też były, ale to już prawie nowości.
    W każdym razie, ceny niektórych zabawek były na poziomie nowego PS3...
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #19

    Domyślnie

    kurcze ja poszukuje C64 ale w wersji "mydelniczki"

    miałem kiedyś...

  10. #20

    Domyślnie

    Też mam kolekcje. Jakby kto wyrzucał ZX-81 lub inne dziwo /również niesprawne/ to przytulę!
    Komputerki służą jako pokazówki na lekcjach informatyki w temacie jak to "drzewiej bywało".
    Ostatnio edytowane przez amirez ; 13-07-2011 o 13:43
    Tutaj jest... podpis

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •