mam w piwnicy zalegający Commodore C64. Czy jeszcze komuś na coś może się przydać? Czy już tylko utylizacja?
Szczerze mówiąc, to trochę by mi było szkoda go złomować.
Szukaj
mam w piwnicy zalegający Commodore C64. Czy jeszcze komuś na coś może się przydać? Czy już tylko utylizacja?
Szczerze mówiąc, to trochę by mi było szkoda go złomować.
jak go wynosiłem to działał.
W komplecie stacja dysków + dyskietki.
A tak cichaczem, to do czego by Ci się przydał?
Oj tez mam sentyment.....gdyby nie to, ze moja druga polowa by mnie zabila za zasmiecanie pokoju to bym sie tez zglosil![]()
Nikon http://greg77.com/
Trzymaj, to powoli nabiera wartości.![]()
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Oj, taak... Ostatnio gdzieś czytałem, że C65 chodzą po e-bayach za niezłe kwoty. Niedługo pewnie to samo będzie z C64.
Ostatnio edytowane przez Majek ; 12-07-2011 o 23:28
A ja się przyznam, że mam małą kolekcję Atari
2600
600XL
800XL
65XE
65XE Game System
130XE
520 ST
1040 STFM
1040 STE
Mega ST2
Portfolio
Do pełnej kolekcji sporo brakuje. Ale popatrzcie po ile chodzi Atari TT czy Falcon![]()
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Skontaktuj się z nami