Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79

Wątek: C64

  1. #1

    Domyślnie C64

    mam w piwnicy zalegający Commodore C64. Czy jeszcze komuś na coś może się przydać? Czy już tylko utylizacja?
    Szczerze mówiąc, to trochę by mi było szkoda go złomować.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    mam w piwnicy zalegający Commodore C64. Czy jeszcze komuś na coś może się przydać? Czy już tylko utylizacja?
    Szczerze mówiąc, to trochę by mi było szkoda go złomować.
    jakby co to moge wziąć Sprawny?

  3. #3

    Domyślnie

    jak go wynosiłem to działał.
    W komplecie stacja dysków + dyskietki.

    A tak cichaczem, to do czego by Ci się przydał?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    jak go wynosiłem to działał.
    W komplecie stacja dysków + dyskietki.

    A tak cichaczem, to do czego by Ci się przydał?
    Mam sentyment do tego komputerka. Odpaliłbym za kilka latek synkowi, by sobie zoabaczył jaki tata miał kiedyś komputer

  5. #5

    Domyślnie

    Oj tez mam sentyment.....gdyby nie to, ze moja druga polowa by mnie zabila za zasmiecanie pokoju to bym sie tez zglosil

  6. #6

    Domyślnie

    Trzymaj, to powoli nabiera wartości.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #7

    Domyślnie

    Oj, taak... Ostatnio gdzieś czytałem, że C65 chodzą po e-bayach za niezłe kwoty. Niedługo pewnie to samo będzie z C64.
    Ostatnio edytowane przez Majek ; 12-07-2011 o 23:28

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez majek Zobacz posta
    oj, taak... Ostatnio gdzieś czytałem, że c65 chodzą po e-bayach za niezłe kwoty. Niedługo pewnie to samo będzie z c64.
    c65?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    jakby co to moge wziąć Sprawny?
    przewidujesz wizytę w Wawie?

    Trzymaj, to powoli nabiera wartości.
    problem w tym, że nie bardzo mam miejsce na trzymanie.

  10. #10

    Domyślnie

    A ja się przyznam, że mam małą kolekcję Atari

    2600
    600XL
    800XL
    65XE
    65XE Game System
    130XE
    520 ST
    1040 STFM
    1040 STE
    Mega ST2
    Portfolio

    Do pełnej kolekcji sporo brakuje. Ale popatrzcie po ile chodzi Atari TT czy Falcon
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •