ktos komus powiedzial, ze od kogos slyszal, ze ktos mowil, ze inny widzial, jak pewien Japonczyk napisal literke Q na drzewie w parku w Osace. czyli, jesli potwierdza sie te pogloski, drzewa japonskie tez beda zgodne z bagnetem Q...
nie zniechecam, ale zalecam ostroznosc w czytaniu takich plotekw eter moze dzis kazdy dowolna tresc wpuscic, wiec warto uprzednio osobiscie weryfikowac wiarygodnosc tresci
![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami