Korpus:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...bezlusterkowce
Pięć szkiełek dla systemu Q:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...tywow-pentax-q
Szukaj
Korpus:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...bezlusterkowce
Pięć szkiełek dla systemu Q:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...tywow-pentax-q
Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 23-06-2011 o 09:36
nie czaje tego... tzn. na oko laczy wady kompakta (rozmiar, matryce) z wadami lustra
(cena, koniecznosc wymiany optyki) i wadami raczkujacego systemu (brak optyki i zgodnych
akcesoriow)...
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
"Rozmiar jest dla mnie zaletą kompakta"
Na pewno nie rozmiar matrycy. Przy tych wymiarach będzie wymiatać. Hybryda wydaje się uczciwsza intelektualnie![]()
szkoda ze tak maleńka matryca - choć jeżeli na 800 ASA będzie ok. a szkło 1.8 zadowalające- to zastanowię się nad zakupem![]()
Za to jest ładny![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Khiehie, za to lampa fajnie wyskakuje na tym takim wihaistrze...
Sony chyba jednak miało lepszy pomysł, żeby do swojego bezlusterkowca wsadzić matrycę APS-C, znaną i lubianą.
Wielkość matrycy...cóż, szkoda słów. Znalazłem zastosowanie dla tego sprzętu: powinni to rozdawać uczniom szkół podstawowych na zajęciach plastycznych. Przy okazji rozszerzyć edukację wizualną żeby większa świadomość w narodzie była (np.co odróżnia dobre zdjęcie od złego).
Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8
mamuuuuuusiu jaki paskudny![]()
Skontaktuj się z nami