Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 90

Wątek: Pentax Q

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    nie czaje tego... tzn. na oko laczy wady kompakta (rozmiar, matryce) z wadami lustra
    (cena, koniecznosc wymiany optyki) i wadami raczkujacego systemu (brak optyki i zgodnych
    akcesoriow)...

  3. #3
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    nie czaje tego... tzn. na oko laczy wady kompakta (rozmiar, matryce) z wadami lustra
    (cena, koniecznosc wymiany optyki) i wadami raczkujacego systemu (brak optyki i zgodnych
    akcesoriow)...
    Rozmiar jest dla mnie zaleta kompakta a "koniecznosc" (raczej moznosc) wymiany optyki, zaleta lustrzanki. Po Twojej odpowiedzi wydawaloby sie, ze lubisz hybrydy - duze i bez mozliwosci/koniecznosci zmiany szkiel

  4. #4

    Domyślnie

    "Rozmiar jest dla mnie zaletą kompakta"

    Na pewno nie rozmiar matrycy. Przy tych wymiarach będzie wymiatać. Hybryda wydaje się uczciwsza intelektualnie

  5. #5

    Domyślnie

    szkoda ze tak maleńka matryca - choć jeżeli na 800 ASA będzie ok. a szkło 1.8 zadowalające- to zastanowię się nad zakupem

  6. #6

    Domyślnie

    Za to jest ładny
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Photoartbox Zobacz posta
    Rozmiar jest dla mnie zaleta kompakta a "koniecznosc" (raczej moznosc) wymiany optyki, zaleta lustrzanki. Po Twojej odpowiedzi wydawaloby sie, ze lubisz hybrydy - duze i bez mozliwosci/koniecznosci zmiany szkiel
    Jestem w 99% duzo-lustrzankowy, tak ze to nie o moje potrzeby chodzi (nie interesuja mnie male systemowce). Probuje tylko wykminic dla kogo jest ten Pentax. A moje niezrozumienie, nie upieram sie, moze byc moja wina

  8. #8

    Domyślnie Re: Pentax Q

    Khiehie, za to lampa fajnie wyskakuje na tym takim wihaistrze...

    Sony chyba jednak miało lepszy pomysł, żeby do swojego bezlusterkowca wsadzić matrycę APS-C, znaną i lubianą.

  9. #9

    Domyślnie

    Wielkość matrycy...cóż, szkoda słów. Znalazłem zastosowanie dla tego sprzętu: powinni to rozdawać uczniom szkół podstawowych na zajęciach plastycznych. Przy okazji rozszerzyć edukację wizualną żeby większa świadomość w narodzie była (np.co odróżnia dobre zdjęcie od złego).
    Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8

  10. #10

    Domyślnie

    mamuuuuuusiu jaki paskudny

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •