Szczerze mówiąc początkowo także b. sceptycznie odebrałem zapowiedż produkcji Pentaxa Q, .Ale jeśli wziąć pod uwagę to, ze coraz wiecej osób zaczyna "pstrykać " komórkami, to taki aparat miałby możliwosci, by z nimi pokonkurować.To przecież nie ma byc rywal D700 czy 5D czy D300.Mała matryca, to małe rozmiary korpusu i obiektywów, a gdyby Pentax zrobił coś w stylu 28mm, 35, 45, 85 mm o jasnosci 1,0-1,2 plus jasny zoom i biorąć pod uwagę, że aparat kręciłby filmy HD, to ...taka kieszonkowa kamerka miałaby rację bytu.Przynajmniej dla mnie.))))
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami