Czyli Orlando dalej trzyma się planu grania Howardem i Jameerem 'znam 5 zagrywek: 4x ze sobą i raz z Dwightem' Nelsonem
Super. Tak długo jak trenerem będzie SVG, pierwszym pointguardem Nelson, a manago Otis, ta drużyna nie ma szans na nic więcej niż pierwsza runda. Na wzmocnienia nie ma opcji bo mają zapchane ponad 70mln $$ na przyszły sezon.
A Portland taka paka: Miller, Roy, Batum, Aldrigde, Oden. Ahhh....![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami