Close

Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 300

Wątek: NBA Playoffs

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    Ewing Ewingiem, mógłby się pojawić następny środkowy w stylu Olajuwona - szybki, z piwotem i rzutem z półdystansu... Ehh...
    Akurat rzut z półdystansu to Ewingowi lepiej wychodził.
    Olajuwon był trochę bardziej gibki i sprytniejszy.

  2. #12

    Domyślnie

    dlatego pisałem w tej kolejności
    a dziś trzymamy kciuki za Portland
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  3. #13

    Domyślnie

    Nooo Portland zmontowało naprawdę fajną ekipę. Bardzo lubię G. Wallace, bo to naprawdę zawodnik i do obrony i do ataku... bardzo się tam przyda, zwłaszcza po przepracowaniu całego okresu letniego z ekipą... no i LaMarcus Aldridge też bestia Powinni wymienić Andre Millera na jakiegoś rozgrywającego który będzie więcej pchał piłkę do przodu nakręcając tempo, bo Andre jest inteligentny i naprawdę dobry ale strasznie zwalnia tempo...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  4. #14

    Domyślnie

    dziś rano wiadomo chyba, ze juz po knicksach :/
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    Nooo Portland zmontowało naprawdę fajną ekipę. Bardzo lubię G. Wallace, bo to naprawdę zawodnik i do obrony i do ataku... bardzo się tam przyda, zwłaszcza po przepracowaniu całego okresu letniego z ekipą... no i LaMarcus Aldridge też bestia Powinni wymienić Andre Millera na jakiegoś rozgrywającego który będzie więcej pchał piłkę do przodu nakręcając tempo, bo Andre jest inteligentny i naprawdę dobry ale strasznie zwalnia tempo...
    A jakby Oden był zdrowy... to dopiero zwierz. Miller to idealny kandydat na rezerwowego, który może coś pozmieniać gdy nie idzie.
    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    dziś rano wiadomo chyba, ze juz po knicksach :/
    No szkoda, trafili na strasznych cwaniaków


    Na zachodzie są też dwie inne ciekawe ekipy: Memphis i Oklahoma. Ciekawie grają.

  6. #16

    Domyślnie

    widze ze nie tylko ja czekam na blazermanie
    Road to Manila

  7. #17

    Domyślnie

    blazermania dziś była
    od -20 do +2
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  8. #18

    Domyślnie

    przyznam ze jak peja rzucil i zrobilo sie -23 to wylaczylem
    a dzis rano pierwsze co to widze na nba.com uniesiona w triumfie reke Roya
    Road to Manila

  9. #19

    Domyślnie

    kurde straszna szkoda, że kolana Roya zaprzyjaźniły się z kolanami Odena... no ale cieszę się, że Atlanta narazie pokazuje jak słabym trenerem jest S. Van Gundy... kiedy ciągle pokazywali Orlando jak grał tam nasz Marcin to strasznie mnie wkurzały decyzje Stana, on nie jest trenerem który może gdziekolwiek wygrać mistrzostwo...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    on nie jest trenerem który może gdziekolwiek wygrać mistrzostwo...
    Z drugiej strony niewiele mu brakło do wygrania finału z Lakersami. Jakieś pudło spod kosza w końcówce meczu (Lee?), trafione rzuty z odchylenia (Fisher). Jak polegną z Atlantą to Stan popłynie na pewno.

    BTW, Memphis szaleje

Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •