Close

Strona 14 z 30 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 300

Wątek: NBA Playoffs

  1. #131

    Domyślnie

    James gra faktycznie pięknie, ale jak patrzę na takie flopy jak ten z końca pierwszej kwarty, to na wymioty się zbiera na myśl, że to MVP finałów na najbliższe kilka lat
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  2. #132

    Domyślnie

    będzie co najmniej sześć!!!
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  3. #133

    Domyślnie

    No! Zabawa na całego!
    Oglądałem tylko skrót na nba.com. Nieźle się dzieje.
    Nagrywa ktoś może?

  4. #134

    Domyślnie

    A torrenty nie nagrywają?

    Dziś Dirk z gorączką uaktywnił się tylko na czwartą kwartę. Swoją drogą ciekawy manewr ze Stevensonem na ławce od początku. Barea nawet w pierwszym składzie średnio, ale za to DeShawn z ławki od razu napompowany zaczął sadzić trójki.
    Fajny mecz...
    Tylko:
    1. Co się stało Bronkowi? (już nie czepiam się więcej tego flopa, ale gość po prostu przeszedł obok meczu)
    2. Wade fantastycznie poza ostatnią minutą meczu
    3. Bosh z pierwszej połowy w drugiej gdzieś zaginął
    4. Chandler-monster w drugiej połowie
    5. Szacuneczek dla Kidda za faul na DW w końcówce, ale czy następnym razem staruszek zdąży?
    6. Czy grypa Dirka się nie rozwinie?

    Powiem tak: kto wygra w czwartek - wygra wszystko.
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  5. #135

    Domyślnie

    budzik w dłoń i lulu

    do zobaczenia za cztery godziny
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  6. #136

    Domyślnie

    Dallas +9, kończymy i jedziemy do Miami.
    LeBron nie jest królem. Jeden mecz odpuszczony zrozumiem, ale w pięciu meczach 11 punktów w czwartych kwartach to dużo za mało.
    Terry MVP meczu numer pięć.
    Ależ się to oglądało. Teraz w Miami wszystko się może wydarzyć
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  7. #137

    Domyślnie

    no to Dallas ma 2 meczbole
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  8. #138

    Domyślnie

    Noooooo! Tak ma być.
    Nie uśmiercał bym Bronka przed końcem finału bo jeszcze może wywinąć jakiś numer - to tylko dwa mecze.

  9. #139

    Domyślnie

    Absolutnie nie skreślam LeBrona ( po prostu pisałem podjarany wizją prowadzenia Mavs ). Ale fakt jest taki, że mimo fantastycznych playoffów w jego wykonaniu, w kluczowych akcjach finału oddaje piłkę lub podejmuje nienajlepsze decyzje.

    A i jeszcze jedna rzecz. Był wątpliwy faul w ataku LBJ'a na 2:30 przed końcem. Tu jest dobrze opisane czemu Joey Crawford gwizdnął (i miał rację):
    http://nbaplaybook.com/2011/06/10/wh...he-right-call/
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  10. #140

    Domyślnie

    oj dzieje sie
    znakomite finaly
    Lebronowi nie wyszly te 3 mecze w dallas
    ale teraz wracamy do Miami i licze ze zacznie grac to co potrafi
    znakomicie prowadzi gre broni i zbiera ale Heat potrebuja jeszcze jego punktow

    bedzie G7
    Road to Manila

Strona 14 z 30 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •