Close

Strona 15 z 22 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 212

Wątek: Krolowe Nigru

  1. #141

    Domyślnie

    Nie godzi się nazywać kolegów "sforą". Ostrzeżenie.
    Krzysztof Paszkiewicz

  2. #142
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Pacyfik
    Posty
    299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Nie godzi się nazywać kolegów "sforą". Ostrzeżenie.
    Masz rację, tam gdzie mogłem już wykasowałem.

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercik Zobacz posta
    Masz rację, tam gdzie mogłem już wykasowałem.
    Tu nie chodzi o wykasowanie. Tu chodzi o nieużywanie. Stąd czasami cytuję pewne wypowiedzi - niech wiszą jako świadectwo.
    Z lektury forum mam wrażenie, że raczej jesteś doświadczonym człowiekiem, a na pewno nie nastolatkiem. I tu spore zdziwienie, że stać cię na takie wypowiedzi.

  4. #144

    Domyślnie

    berciku (tak jak wczesniej pisalem prowadzac dyskusje z kims chcialbym znac jego zdjecia a w twoim przypadku wszystko co wiem to fakt ze juz w 69 fociles zorka)
    czy ty rowniez stawiasz znak rownosci w poziomie trudnosci miedzy zdjeciem z ulicy, ukazujacym 6 roznych, obcych fotografujacemu osob gdzie sytuacja zmienia sie w ulamku sekundy a zdjeciem partnerki fotografujacego na spacerze w parku?
    Road to Manila

  5. #145

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    czy ty rowniez stawiasz znak rownosci w poziomie trudnosci miedzy zdjeciem z ulicy, ukazujacym 6 roznych, obcych fotografujacemu osob gdzie sytuacja zmienia sie w ulamku sekundy a zdjeciem partnerki fotografujacego na spacerze w parku?
    Tak w kwestii formalnej to wydaje mi sie że jest tam 7 osób?

  6. #146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    berciku (tak jak wczesniej pisalem prowadzac dyskusje z kims chcialbym znac jego zdjecia a w twoim przypadku wszystko co wiem to fakt ze juz w 69 fociles zorka)
    czy ty rowniez stawiasz znak rownosci w poziomie trudnosci miedzy zdjeciem z ulicy, ukazujacym 6 roznych, obcych fotografujacemu osob gdzie sytuacja zmienia sie w ulamku sekundy a zdjeciem partnerki fotografujacego na spacerze w parku?
    Jeśli mogę.

    Oglądałem twoje inne zdjęcia z Afryki. Są takie które mi się bardzo podobają i są takie, które urywają łeb przy samej ten teges , budząc moją fotograficzną zazdrość. Zdjęcie z tego wątku (co już wspomniałem) średnio mi się podoba - to moja subiektywna opinia.

    Jednak jestem ciekaw, co sądzisz o pomyśle zamknięcia tego wątku? Myślę, że wystarczająco dużo niektórych forumowych kolegów zbłaźniło się swoją formą wypowiedzi. Jak zauważyłeś, ocen zdjęcia jest już jak na lekarstwo, za to bicia piany i skakania sobie do oczu w nadmiarze. Decyzja należy do Ciebie, ten wątek to twoje podwórko.

    Z mojej strony mogę Ci na koniec pogratulować wyprawy i życzyć następnych.

    EOT
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Jeśli mogę.

    Oglądałem twoje inne zdjęcia z Afryki. Są takie które mi się bardzo podobają i są takie, które urywają łeb przy samej ten teges , budząc moją fotograficzną zazdrość. Zdjęcie z tego wątku (co już wspomniałem) średnio mi się podoba - to moja subiektywna opinia.

    Jednak jestem ciekaw, co sądzisz o pomyśle zamknięcia tego wątku? Myślę, że wystarczająco dużo niektórych forumowych kolegów zbłaźniło się swoją formą wypowiedzi. Jak zauważyłeś, ocen zdjęcia jest już jak na lekarstwo, za to bicia piany i skakania sobie do oczu w nadmiarze. Decyzja należy do Ciebie, ten wątek to twoje podwórko.

    Z mojej strony mogę Ci na koniec pogratulować wyprawy i życzyć następnych.

    EOT
    Mario, ja też byłbym za zamknięciem.

    Myślę, że dobrym zakończeniem byłoby to:
    http://gallery.lfi-online.de/gallery...stup&cat=-8788
    - pozostawiam bez komentarza.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  8. #148

    Domyślnie

    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  9. #149

    Domyślnie

    Ale czemu zamykać, bo ktoś naśmiecił? Czemu ktoś nie ma mieć możliwości skomentowania tylko dlatego, że ktoś przed nim się nie popisał w dyskusji?
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 24-03-2011 o 15:49 Powód: deklinacja :P
    Völkchlor

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Mario, ja też byłbym za zamknięciem.

    Myślę, że dobrym zakończeniem byłoby to:
    http://gallery.lfi-online.de/gallery...stup&cat=-8788
    - pozostawiam bez komentarza.
    dzieki za link
    jak widac mialem szczescie ze w LFI nie ma Bercika

    jeszcze wczoraj bylem za zamknieciem ale pierwszy raz mam pod moim zdjeciem ponad 100 komentarzy, dajcie mi sie tym nacieszyc
    Road to Manila

Strona 15 z 22 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •