Szukaj
megiteam.pl -- zdecydowanie i do samego końca.
A przerobiłem 3/4 w polsce i nie tylko....
24355050508080135105200...
www.jswierad.pl
http://www.linuxpl.com/
Mam od 4 lat , musiałem się szybko ewakuować z dawnego hostingu i mi szybko pomogli to zrobić. 3 domeny siedzą bez problemu, kontakt super, doradzą jak trzeba , w razie awarii szybka reakcja . Raz miałem problem z skryptem i 3 godziny na gg razem szukaliśmy co jest nie tak . Będę miał u nich konto do końca świata i jeden dzień jak tak dalej będą mieli taką jakość usług .
Pozdrawiam
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
no nie wiem - ale nazwa.pl daje obecnie za 300 zł 20GB i naprawdę spora funkcjonalnośc - nie wiem czy mają inne mniejsze pakiety, ale ja jestem zadowolony z ich usług, zawsze jeszcze mozna nawet komus załozyc stronę na tej swojej przestrzeni i pobrac pare groszy za serwer w ramach "zwrotu nakładu" a pierwsze 6 mc jest za free - więc...
http://home.pl/promocje/mikolajki?ut...eria_mikolajki
czyżby odwilż w wysokich cenach na home.pl?
A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
czyni nie czyni ale oddech konkurencji pewnie wymusi na nich lepsze ceny![]()
A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon
A ja proponuję www.wcsw.net - mam tam hosting już chyba ze 4 lata (taniej nie spotkasz)
Pozdr.
Nikon System
Skontaktuj się z nami