A tak z ciekawosci zapytam przy okazji -- co sadzicie o 1&1? Bardzo agresywnie wskoczyli na nasz rynek i szczerze mowiac zastanawia mnie ich oferta i jakosc uslug. Ostatnimi czasy przerzucilem swoje wszystkie uslugi do home.pl, ale zaczynaja mnie powoli wpieniac. Jak to przez lata (kiedy tylko jedno konto mialem u nich), zlego slowa powiedziec nie moglem, tak teraz dzieja sie cuda. A to padnie im serwer i pliki JPG uszkodzone (nawet po sesji odzysku z kopii), a to przez kilka godzin maile nie chca wyjsc z serwera, a to znowu (tak jak dzisiaj od samego rana) problem z serwerem news... No Q! szlag juz mnie zaczyna trafiac. :[
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami