Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Hosting

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kZC_ Zobacz posta
    ja korzystam z usług linuxpl.com; kontakt 24h po przez gg z usługodawcą zero problemów, polecam.
    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Polecam http://www.linuxpl.com/
    Dobre ceny, zero problemów, świetne wsparcie techniczne (nawet w nocy na GG siedzą konsultanci i odpowiadają na pytania).
    Podpisze się pod opiniami kolegów. Dobry kontakt, przystępne ceny. Mam hosting od roku i miałem tylko 2 godzinne pady.
    Ze swojego doświadczenia mogę odradzić cal.pl: masa kantów, tragiczny kontakt i pomoc techniczna, wolne i często padające serwery

  2. #22

    Domyślnie

    megiteam.pl -- zdecydowanie i do samego końca.

    A przerobiłem 3/4 w polsce i nie tylko....
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  3. #23

    Domyślnie

    http://www.linuxpl.com/

    Mam od 4 lat , musiałem się szybko ewakuować z dawnego hostingu i mi szybko pomogli to zrobić. 3 domeny siedzą bez problemu, kontakt super, doradzą jak trzeba , w razie awarii szybka reakcja . Raz miałem problem z skryptem i 3 godziny na gg razem szukaliśmy co jest nie tak . Będę miał u nich konto do końca świata i jeden dzień jak tak dalej będą mieli taką jakość usług .
    Pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eristoff Zobacz posta
    nie mam porównania z innymi ale ja mam home.pl , bardzo chwalę sobie
    A ja od trzech dni nie moge wymoc na nich naprawy ich serwera NNTP. Od czwartku rana lezy i kwiczy. Kontakt z pomoca konczy sie na "dziekujemy za zgloszenie, zajmiemy sie tym". :[
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #25

    Domyślnie

    no nie wiem - ale nazwa.pl daje obecnie za 300 zł 20GB i naprawdę spora funkcjonalnośc - nie wiem czy mają inne mniejsze pakiety, ale ja jestem zadowolony z ich usług, zawsze jeszcze mozna nawet komus załozyc stronę na tej swojej przestrzeni i pobrac pare groszy za serwer w ramach "zwrotu nakładu" a pierwsze 6 mc jest za free - więc...

  6. #26

    Domyślnie

    http://home.pl/promocje/mikolajki?ut...eria_mikolajki

    czyżby odwilż w wysokich cenach na home.pl?
    A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARS CooL Zobacz posta
    http://home.pl/promocje/mikolajki?ut...eria_mikolajki

    czyżby odwilż w wysokich cenach na home.pl?
    1-dniowa jaskolka, wiosny nie czyni (tym bardziej 6 grudnia).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #28

    Domyślnie

    czyni nie czyni ale oddech konkurencji pewnie wymusi na nich lepsze ceny
    A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon

  9. #29

    Domyślnie

    A ja proponuję www.wcsw.net - mam tam hosting już chyba ze 4 lata (taniej nie spotkasz)

    Pozdr.
    Nikon System

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Nooo, a wiesz, że jeszcze dołożyli 2x większe dopuszczalne obciążenia? Tylko chyba nie wzięli tego pod uwagę w konfigu WisePanela. Ja mam w tej chwili u nich 2 dedyki i sporo się uspokoiło, no ale coś za coś. Nie każdy chce płacić prawie 900zł miesięcznie... za serwer
    No to mnie teraz zastanowiłeś co masz od nich za te 900 zł m-nie
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •