nie no - zgodzę się - mój kontakt z FM2 był incydentalny (kumpel miał) i muszę tez przyznać, że co prawda wizjer jasny był ale nie dramatycznie jaśniejszy od mojego f90x a za to jak mnie nie myli nie krył całości kadru. nie zmienia to faktu, że jakość patrzałki tamtych ustrojstw jest teraz moim marzeniem![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami