Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Wyznanie

  1. #21

    Domyślnie

    ja bym chętnie zakupił tą puszeczkę Na Openerze bym powyginał się anologowo!
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  2. #22
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    pamiętacie cenę gdy pojawił się pierwszy egzemplarz w Polsce?
    podpowiem był droższy od d700

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    pamiętacie cenę gdy pojawił się pierwszy egzemplarz w Polsce?
    podpowiem był droższy od d700
    w polsce była COSMO

    ja płaciłem w pakiecie z MB10 i 35-105 jakieś 2000 CAD - wiec pewnie na dzisiejsze czasy jakieś 3 - 3,5 k$
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  4. #24

    Domyślnie

    Ja niedawno wróciłem do starego, dobrego Zenka i jest fajnie.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jano1640 Zobacz posta
    Ja niedawno wróciłem do starego, dobrego Zenka i jest fajnie.
    dobry zenek miły jest moje 2 leżą w szafie i czekają aż je wyciągnę. ostatnio wyjąłem jupitera i zastanawiałem się czy go nie zaużyć ale stwierdziłem, że jeszcze nie jego czas
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  6. #26

    Domyślnie

    Ja mam takie cudo:
    nie było baterii to zakupiłem... muszę teraz sprawdzić czy działa z filmem
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obi Zobacz posta
    Ja mam takie cudo:
    szczęściarz w tamtych czasach zenek był dla mnie cudem o ddr-owskich nie śmiałem marzyć
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  8. #28

    Domyślnie

    Rolka na F90x naświetlona.
    Czekam na Lab i efekty.

    Aleście się melancholijni zrobili
    X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
    flickr

  9. #29

    Domyślnie

    Nooo... wyszło w miarę Na 24 klatki z 3 są fajne, ale reszta poprawnie naświetlona (ale kadry nieco dupne). Szczególnie się zdziwiłem, że moja SB800 działa poprawnie z F90x - i zdjęcie również poprawnie naświetliła.
    Jestem zadowolony, na moje rodzinne potrzeby w zupełności pasuje.
    X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
    flickr

  10. #30

    Domyślnie

    a mi do szczęści brakuje tylko FM2 z jasną 50'ką. Wciąż nie mogę wytłumaczyć mojej "księgowej" konieczności go posiadania
    Mamiya + Sony

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •