Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Wyznanie

  1. #1

    Domyślnie Wyznanie

    Chcę wyznać, że błądziłem. Błądziłem po ciemnościach cyfrowego świata.
    Nie widziałem, organoleptycznie nie doświadczyłem prawdziwej jakości.
    Aż do wczoraj....

    Miałem w rękach Nikona F90x....
    X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
    flickr

  2. #2

    Domyślnie

    Spoko, każdy sie kiedyś nawraca
    Ważne że błąd swój zrozumiałeś

  3. #3

    Domyślnie

    Miałem w rękach Nikona F90x....
    W rekach możesz mieć cokolwiek. Pochwal się zdjęciami...

  4. #4

    Domyślnie

    Chwyć f5 kolego, wtedy nastąpi objawienie
    FX był i się zmył...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    W rekach możesz mieć cokolwiek. Pochwal się zdjęciami...
    Celna uwaga
    X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
    flickr

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grygolas Zobacz posta

    Miałem w rękach Nikona F90x....
    no ja swojego jak chwyciłem pierwszy raz to mi się przykleił i został ... to było 15 lat temu a on ciągle robi foty ...
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  7. #7

    Domyślnie

    Ja w zasadzie trochę niechcący nabyłem f80, i w sumie jak skończę rolkę to planowałem odsprzedać ale widzę, że może się to potoczyć inaczej..

  8. #8
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grygolas Zobacz posta

    Miałem w rękach...
    No...ja publicznie nie będę się rozpisywał co dzisiaj (i wczoraj i przedwczoraj...) miałem w rękach
    Po stopce widać, że F70 ciągle obecny...a może kiedyś jeszcze się skuszę na F100 (F5 jest za duży i za ciężki) - do dzisiaj jestem pod wrażeniem jasności wizjera setki
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    do dzisiaj jestem pod wrażeniem jasności wizjera setki
    no to jest atut niezaprzeczalny - wizjery w tych sprzętach są jak przysłowiowe już stepy akermańskie

    no ale nie tylko - to co mnie w obecnych dxxx drażni to mała pancerność wykonania i badziewność w kontakcie no i 1 detal, który mnie absolutnioe do szału doprowadza - brak żaluzji w wizjerze
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    do dzisiaj jestem pod wrażeniem jasności wizjera setki
    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    no to jest atut niezaprzeczalny - wizjery w tych sprzętach są jak przysłowiowe już stepy akermańskie

    no i 1 detal, który mnie absolutnioe do szału doprowadza - brak żaluzji w wizjerze
    Jasny wizjer to jest w FM2, tam już się trzeba rozglądać , podobno jaśniejszą matówkę w małym obrazku tylko Canon A1 ma. F100 wizjer ma OK, ale szału nie ma . Owszem posiadacz D3 czy D700 może czuć się nieco zagubiony wobec faktu, że już 10 lat temu wstawiano tak fajne wizjery, a do kompletnego oszołomienia może go doprowadzić sytuacja gdy spojrzy przez jeszcze starsze wizjery korpusów manualnych.
    Ostatnio edytowane przez zdyboo ; 23-06-2010 o 11:14
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •