Chcę wyznać, że błądziłem. Błądziłem po ciemnościach cyfrowego świata.
Nie widziałem, organoleptycznie nie doświadczyłem prawdziwej jakości.
Aż do wczoraj....
Miałem w rękach Nikona F90x....
Szukaj
Chcę wyznać, że błądziłem. Błądziłem po ciemnościach cyfrowego świata.
Nie widziałem, organoleptycznie nie doświadczyłem prawdziwej jakości.
Aż do wczoraj....
Miałem w rękach Nikona F90x....
X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
flickr
Skontaktuj się z nami