Close

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 103
  1. #41

    Domyślnie

    no ladnie, bede zatem bardziej uwazal. A watek o pajakach tez ja zalozylem a cena 500zl to w serwise HTC?
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  2. #42

    Domyślnie

    No cos Ty... Kraków, serwis prywatnej firmy.

  3. #43

  4. #44
    Oszczędny w słowach Awatar Krzysq
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Mirosławiec/Szczecin
    Posty
    73

    Domyślnie

    iPod + BUM = uPOD
    Canon 50D | C50 1.4 | EX 580 II | Crumpler MT 5500

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    z iphonami po upadku jest tak samo
    Naprawdę? Podobno jakieś hartowane krystaliczne szkło mają.
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

  6. #46

    Domyślnie

    Naprawdę? Podobno jakieś hartowane krystaliczne szkło mają.
    Takie samo jak w HTC. Mozna probowac je zarysowac kluczem, nawtet nozykiem do tapet ale na upadek nie sa odporne.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Korchez Zobacz posta
    Naprawdę? Podobno jakieś hartowane krystaliczne szkło mają.
    To jest ta roznica, tak samo w zegarkach, albo mozna miec szklo, ktore mozna zarysowac, ale teoretycznie nie peka, albo miec szklo, ktorego nie idzie zarysowac, a latwo peka.

  8. #48

    Domyślnie

    podobno w miejscowości Skwierzyna jest serwis co w dobrej cenie wymienia szyby w HTC. Może warto Piotrze tam poszukać.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  9. #49

    Domyślnie

    Szczerze współczuję tej szyby.
    Ja musiałem mieć szczęście z moim IP ( bo fizyki nie oszukałem raczej), kilka razy telefon pierdyknął z hukiem, jakoś przeżył ( raz nawet jak go próbowałem łapać to go jeszcze podbiłem i nadałem rotację, innym razem poważnie wgiąłem aluminiową obudowę) .
    Naprawa tego w IP jednak byłaby chyba droższa niż 500 zł.

    pozdrawiam

  10. #50

    Domyślnie

    wymiana szyby ip to 120 funciakow. oczywiscie w autoryzowanym seriwsie. wracajac do hd2. jak wlasnie wgralem najnowszy rom i spolszczenie. jestem na etapie uruchamiania kurnika, ale poki co bez sukcesu ;/ czy ktos wie moze jak zrobic zeby wgrana muzyka (pliki mp3) mialy tytuly i zeby album mial rowniez tytul? bo w tej chwili doszedlem jak zrobic zeby zdjecie albumu bylo pokazywane, ale tytul albumu i utworow mam 'unknown'.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •