Witam, czy są wśród nas użytkownicy tych urządzeń?

Jestem rozbity. Z jednej strony HD2 kręci procesorem, z drugiej dużo korzystam z mobilnego Offica i pełna stała klawiatura wydaje mi się konieczna... poradzicie coś?