Strasznie cuś to delikatne jest. Na 2 ujawnionych użytkowników obu rozwaliło ekraniki hehehe Skuteczność 100%
Szukaj
Strasznie cuś to delikatne jest. Na 2 ujawnionych użytkowników obu rozwaliło ekraniki hehehe Skuteczność 100%
Ostatnio edytowane przez sebah ; 18-07-2010 o 17:33
Ale ten telefon jest naprawdę pancerny - wiem bo posiadam. Nigdy telefon nie wytrzymał w moich rękach zbyt długo a ten mam już 1,5 roku. Bateria bajka, a jak wypadnie w błoto, wodę lub inne mazidło to pod bieżącą wodę i po problemie.
P.S. Wymieniłem na Sonima po zgryzieniu HTC Touch Pro.
D80 | Nikkor 18-70 | Nikkor 70-300 VR | 1GB SanDisk Extreme III | 2GB SanDisk Ultra II | CHĘCI DO NAUKI
thor88, współczuję straty. Jak wiesz mam to za sobą i wciąż mam HD2. Zainteresował mnie natomiast Twój ekran główny na pulpicie. Jakim programem zadziałąłeś żeby mieć taką ilość ikon na nim i zminimalizować pogodę?
to wiedza tajemna Piotrze
dostępna tutaj: http://pdaclub.pl/forum/leo/ Ja używam "softu" hypnosis V 6.0.0. To dzięki niemu mam to wszystko
jakbyś chciał to na mail lub pw wyśle ci szczegółowo co i jak trzeba zrobić, skasować, zainstalować by mieć to wszystko
![]()
trochę się boje to tknąć bo lajkonik ze mnie na maksaDzięki za linkę, poczytam.
kupcie samsunga galaxy s, ja jestem nim wniebowzięty
iphona 4 połyka na śniadanko
Skontaktuj się z nami