Close

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 103
  1. #61

    Domyślnie

    Strasznie cuś to delikatne jest. Na 2 ujawnionych użytkowników obu rozwaliło ekraniki hehehe Skuteczność 100%

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Strasznie cuś to delikatne jest. Na 2 ujawnionych użytkowników obu rozwaliło ekraniki hehehe Skuteczność 100%
    Juz jest trzech Mi poszedl ekranik w starym hd.

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Takie samo jak w HTC. Mozna probowac je zarysowac kluczem, nawtet nozykiem do tapet ale na upadek nie sa odporne.
    Nie wiem jak to jest w nowym hd ale w starym to ekranik byl i jest ( gdyz do tej pory go mam ) jakas katastrofa! Rysuje sie jak jasna chole*a
    Ostatnio edytowane przez sebah ; 18-07-2010 o 17:33

  3. #63

    Domyślnie

    w HD2 nie da się zarysować, jest pancerny pod tym względem ale jak spadnie (u mnie z ok 1,5 metra na beton) i trafi na kant to nie ma siły, rozbija się.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thor88 Zobacz posta
    Ale ten telefon jest naprawdę pancerny - wiem bo posiadam. Nigdy telefon nie wytrzymał w moich rękach zbyt długo a ten mam już 1,5 roku. Bateria bajka, a jak wypadnie w błoto, wodę lub inne mazidło to pod bieżącą wodę i po problemie.

    P.S. Wymieniłem na Sonima po zgryzieniu HTC Touch Pro.
    D80 | Nikkor 18-70 | Nikkor 70-300 VR | 1GB SanDisk Extreme III | 2GB SanDisk Ultra II | CHĘCI DO NAUKI

  5. #65

    Domyślnie

    martur? moge cię pomęczyć o tym tel na pw?
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  6. #66

    Domyślnie

    thor88, współczuję straty. Jak wiesz mam to za sobą i wciąż mam HD2. Zainteresował mnie natomiast Twój ekran główny na pulpicie. Jakim programem zadziałąłeś żeby mieć taką ilość ikon na nim i zminimalizować pogodę?

  7. #67

    Domyślnie

    to wiedza tajemna Piotrze dostępna tutaj: http://pdaclub.pl/forum/leo/ Ja używam "softu" hypnosis V 6.0.0. To dzięki niemu mam to wszystko jakbyś chciał to na mail lub pw wyśle ci szczegółowo co i jak trzeba zrobić, skasować, zainstalować by mieć to wszystko
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  8. #68

    Domyślnie

    trochę się boje to tknąć bo lajkonik ze mnie na maksa Dzięki za linkę, poczytam.

  9. #69

    Domyślnie

    kupcie samsunga galaxy s, ja jestem nim wniebowzięty
    iphona 4 połyka na śniadanko

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    trochę się boje to tknąć bo lajkonik ze mnie na maksa Dzięki za linkę, poczytam.
    Ja swojego SE X1 flaszkowałem chyba ze 40 razy i wciąż żyje. Najważniejszy pierwszy krok...
    Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce.
    T.

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •