Czy ja duzo rozmawiam? Chyba duzo. Okolo 40 - 60 miniut telefon jest codziennie odbierany. Sredni czas gadanie okolo 5 minut. Wi-fi non stop. Ekran przyciemniony, nie wylaczony calkowicie.
Moze. Nie wiem. Mam i korzystam, tyle wiemTak gwoli scislosci: z tym "sprzetowy" to bym uwazal![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami