Close

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 103

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Czy ja duzo rozmawiam? Chyba duzo. Okolo 40 - 60 miniut telefon jest codziennie odbierany. Sredni czas gadanie okolo 5 minut. Wi-fi non stop. Ekran przyciemniony, nie wylaczony calkowicie.

    Tak gwoli scislosci: z tym "sprzetowy" to bym uwazal
    Moze. Nie wiem. Mam i korzystam, tyle wiem

  2. #2

    Domyślnie

    A ja miałem HD w pierwszej wersji. Miałem bo sprzedałęm po 2 miesiącach. Potrafił się powiesić bez przyczyny, klawiatura ekranowa doprowadzała mnie do szału. Żona ma iPnona i musze przyznać że jako zabawka to jest fajne urządzonko. Jednak znów występuję ekranowa klawiatura, która choć bardzo dobra również doprowadza mnie do szału. Ot, po prostu preferuję stuknąć sobie w klawisz niż w ekran. Stąd od roku mam Blackberry'ego 8900 i choć trackball był już 3 razy wymieniany to nie zamierzam go na nic zamienić. Chyba że na kolejnego BB

  3. #3

    Domyślnie

    no to ciekawą miałeś tą gwarancję bo samsung od dłuższego czasu ma 2 letnie gwarancje.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  4. #4

    Domyślnie

    mam już hd2,wyświetlacz MASAKRA sprzęcik bardzo dobry
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Tak się zastanawiam nad iphonem albo HTC HD2. I mam dylemat. Thor88 powiedz mi czy wielkośc tego telefonu nie przeszkadza w użytkowaniu? I na ile starcza bateria??
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

  6. #6

    Domyślnie

    faktycznie ekran jest bardzo duży, trzeba się przyzwyczaić by przypadkiem trzymając w ręku HD2 nie nacisnąć dłonią boku ekranu. Jak już się przyzwyczaisz to jest fantastycznie. A co do baterii to moim zdaniem jest lepiej niż dobrze. Ja bardzo dużo używam urządzenia, ok 1 godz. połączeń dziennie, dużo pisania wiadomości (ok 20-50 sms dziennie i kilka maili), wieczorem ok 1 godz działa jako mp3 jak biegam i spokojnie starczy na cały dzień pracy. Na wieczór zostaje mi przeważnie jakoś 10-30% energii.
    ps. plusem jest też to że baterie są wymienne więc zawsze w razie gdy wiesz, że nie będziesz miał ładowania możesz zabrać drugą naładowaną baterię (czego w Iphonie nie zrobisz)
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  7. #7

    Domyślnie

    A przecież jest też od niedawna HTC mini. Może to jest lepsze rozwiązanie.

    Pozdrawiam
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  8. #8

    Domyślnie

    Michal, czemu lepsze? Za sugerowana cene HD2 Mini, mozna kupic normalnego z gwarancja itp na allegro.
    Nie wspominajac o lepszych parametrach. Rozmiar absolutnie nie przeszkadza, trudno tylko jest go jedna reka obslugiwac, tzn miec w dloni i obslugiwac kciukiem samym.

  9. #9

    Domyślnie

    PYTANIE DO UŻYTKOWNIKÓW HTC HD2!!! czyli do admina
    Czy na Operze dobrze wam chodzi forum? u mnie tylko idzie jako tako na explorerze (nie da się pisać nowych postów) a na operze mam białe tło i nie da się zalogować... co poradzicie? przecież to nie możliwe, że nie będę czytał forum na moim HD2
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  10. #10

    Domyślnie

    U mnie idzie bez problemu na obu przegladarkach... Wyswietla sie, loguje sie i moge "normalnie" pracowac. Inna sprawa z tym normalnie. Przestrzegam przez wypuszczeniem z reki telefonu nawet na miekka podloge. Moja przygoda z dzisiaj bedzie mnie kosztowala 500 zlociszow. Telefon wypadl mi z reki, uderzyl w podloge (wykladzine) i... zobaczcie co:



    Gdzies jest watek o pajakach. Chyba sie tam dopisze

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •