Close

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 103
  1. #51

    Domyślnie

    Zamienilem sie z doplata 650 zlotych na nowy telefon. Naprawa miala mnie kosztowac 400 ale naczytalem sie o rozszezlnieniach po takich wymianach i wolalem dolozyc do nowego.

    czy ktos wie moze jak zrobic zeby wgrana muzyka (pliki mp3) mialy tytuly i zeby album mial rowniez tytul? bo w tej chwili doszedlem jak zrobic zeby zdjecie albumu bylo pokazywane, ale tytul albumu i utworow mam 'unknown'.
    Pocwicze jak jest u mnie.

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta

    Pocwicze jak jest u mnie.
    bede wdzieczny
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  3. #53

    Domyślnie

    mi muzyka na karcie pamięci od razu się wgrała w albumy, wykonawców i mam tytuły. Zależy jakie masz wpisane dane w muzykę mp3 którą zgrywasz na HTC.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  4. #54

    Domyślnie

    skopiowalem muzyke w postaci folder (tytul plyty)/pliki (tytuly utworow), czyli standard. skopiowane do karta pamieci/music. mam unknown zarowno jako kopiuje przez active sync jak i jako naped dyskowy.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    skopiowalem muzyke w postaci folder (tytul plyty)/pliki (tytuly utworow), czyli standard. skopiowane do karta pamieci/music. mam unknown zarowno jako kopiuje przez active sync jak i jako naped dyskowy.
    Bo informacje zapewne są brane z tagów ID3, a pliki mogą się nazywać nawet "penislol.mp3".
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  6. #56

    Domyślnie

    dzieki. wlasnie o tagi chodzilo. otagowalem utwory i jest git. teraz sie zabieram za kurnik
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  7. #57

    Domyślnie

    Jak ktos ma problemy z OPera, to niech sprobuje zainstalowac najnowsza wersje, bo to, co producent daje standardowo w romie, jest czesto kilka wersji do tylu.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  8. #58

    Domyślnie

    Nowa opera jednak jest mniej przyjazna jeśli chodzi o surfing. Nie obsługuje multitoutcha - stara daje radę znacznie lepiej. Moje wrażenia z użytkowania HTC HD2? Mam 5 tydzień i zero rys mimo że noszę w kieszeni. Ekran bajka, dotyk bardzo dobry, rysik praktycznie zbędny (może kilka razy by się przydał ale wprawa swoje robi i dziś mnie nie przeszkadza). Rad technicznych nie będę udzielał bo są od tego inne fora - polecam: http://pdaclub.pl/forum/leo/
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  9. #59

    Domyślnie

    odnosnie ekranu to jest to najwieksza bolaczka HD2. nie chodzi tu o kolory, czy rozdzielczosc (bo ta jest swietna) tylko o widocznosc ekranu w sloncu. niestety praktycznie nic nie widac. tu iphone (ktorego teraz uzywam jako budzika w sypialni) byl o niebo lepszy. cala reszta to ogromna przewaga HD2.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  10. #60

    Domyślnie

    haha... uważałem, uważałem i zbiłem ekran w HD2 na szczęście dotyk działa, ale "pińcet" trzeba szykować na wymiankę




    ps, teraz sobie kupie taki telefon
    http://www.sonimtech.com/company/pho...ery_photos.php
    Ostatnio edytowane przez thor88 ; 18-07-2010 o 15:01
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •