Zamienilem sie z doplata 650 zlotych na nowy telefon. Naprawa miala mnie kosztowac 400 ale naczytalem sie o rozszezlnieniach po takich wymianach i wolalem dolozyc do nowego.
Pocwicze jak jest u mnie.czy ktos wie moze jak zrobic zeby wgrana muzyka (pliki mp3) mialy tytuly i zeby album mial rowniez tytul? bo w tej chwili doszedlem jak zrobic zeby zdjecie albumu bylo pokazywane, ale tytul albumu i utworow mam 'unknown'.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami