Close

Strona 10 z 120 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz Zobacz posta
    nowe stare sigmy z os maja kosztowac okolo 1900 pln tak powiedzial pan z sigmy ,
    ## a te sigmy kiedy maja byc ?

  2. #92

    Domyślnie

    Mozna jakis link do tej sigmy ?

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Mozna jakis link do tej sigmy ?
    Np. tu: http://www.sigma-foto.pl/index.php?q=node/101

  4. #94

  5. #95

    Domyślnie

    Nie zauwazylem czy wczesniej bylo, wiec wklejam: http://www.fotokliniek.nl/foto_techniek.html
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Mój Instagram

  6. #96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawl_s Zobacz posta
    Nie zauwazylem czy wczesniej bylo, wiec wklejam: http://www.fotokliniek.nl/foto_techniek.html
    I co o tym sadzicie ????

  7. #97

    Domyślnie

    troche dlugie te czasy i VR normal (czyli off?) wiec chyba nie zbyt miarodajne.....
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  8. #98

    Domyślnie

    Jakoś mi ten test na wszechstronny nie wygląda... IMO nie obrazuje rzeczywistej korzyści z VRII, nie ma np. porównań "z" i "bez". W ogóle trudno się do tej pory dopatrzeć jakiegoś konkretnego testu, choćby w jakimś pogańskim języku Co do tego Normal to zapewne chodzi o tryb uwzględniający tylko ruchy pionowe.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  9. #99

    Domyślnie

    na stronie nikona z samplami z juniora D40 są dwa zdjęcia z nowej VR-ki
    http://nikonimaging.com/global/produ...d40/sample.htm
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  10. #100

    Domyślnie

    Akurat ekstremalnie długich czasów autor nie zastosował. Ale ogólnie ostrość mi się podoba, bokeh też.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

Strona 10 z 120 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •