ale 18-200 jest bardziej uniwersalny od 70-300, tak więc nie porównujmy tych obiektywów w tym zakresie ze sobą - dla 18-200 bardziej chodzi o fakt że się ma jeden obiektyw niemal do wszystkiego - i makro i tele i szeroki kąt bez konieczności noszenia ze sobą np. czterech różnych szkieł, bez wymieniania ich w plenerze i zanieczyszczania matrycy itp
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami