Szukaj
Mozna jakis link do tej sigmy ?
Dzieki
Nie zauwazylem czy wczesniej bylo, wiec wklejam: http://www.fotokliniek.nl/foto_techniek.html
troche dlugie te czasy i VR normal (czyli off?) wiec chyba nie zbyt miarodajne.....
D300 | N35 1.8 | N17-55
Jakoś mi ten test na wszechstronny nie wygląda... IMO nie obrazuje rzeczywistej korzyści z VRII, nie ma np. porównań "z" i "bez". W ogóle trudno się do tej pory dopatrzeć jakiegoś konkretnego testu, choćby w jakimś pogańskim językuCo do tego Normal to zapewne chodzi o tryb uwzględniający tylko ruchy pionowe.
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
na stronie nikona z samplami z juniora D40 są dwa zdjęcia z nowej VR-ki
http://nikonimaging.com/global/produ...d40/sample.htm
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Akurat ekstremalnie długich czasów autor nie zastosował. Ale ogólnie ostrość mi się podoba, bokeh też.
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
Skontaktuj się z nami