Ludziska, wrzućcie na luz... przeciez nawet w USA ma byc w grudniu, chcieliscie aby z ducklandzie bylo lepiej?![]()
Szukaj
Ludziska, wrzućcie na luz... przeciez nawet w USA ma byc w grudniu, chcieliscie aby z ducklandzie bylo lepiej?![]()
D300 | N35 1.8 | N17-55
Na jaki mam niby luz wrzucać ?? Daty dostępności obiektywu były podawane podczas pokazów premierowych D80.
Nie ja je sobie wymysliłem i nie ja ich nie dotrzymuję![]()
D80 |MB-D80|Tokina 12-24/4|Nikkor 35/2.0 |Nikkor 50/1.8| Nikkor 85/1.8 | Nikkor 70-300 VR | SB 600
GG:1305596
Ale nie ma sensu sie irytowac na rzeczy na ktore nie ma sie wplywu. I tak tego nie zmienisz![]()
D300 | N35 1.8 | N17-55
U zachodnich sąsiadów tez ma się pojawić dopiero w 49 tygodniu roku. Idealna pora na prezent mikołajkowy. Nadmieniłem juz o tym mojej domowej księgowej
N D70S,N D 90 ,Nikkor 18-70+ Sigma 10-20+Nikkor AF-S 300 F4D IF-ED + SB 800+ Nikkor 70-300 VR + sigma 150-500 +TC x2+ Tamron SP AF90mm F/2.8 Macro, M 055XPROB z MIDI 488RC4
Witajcie!
Mnie też w jednym ze sklepów powiedzieli wczoraj, że połowa grudnia i ilość ograniczonaczyli chociaż jedna informacja się sprawdza, choć nie miła.
Ilość organiczona... jak ktoś nie upoluje, to będzie się z miesięcznym wyprzedzeniem zapisywał. Albo na przedpłaty jakieś![]()
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
Stara komuna wraca - smiech na sali
Dramatyzujecie... Najwyżej pokupujemy sobie nowe/stare Sigmy 18-200 OS i będzie dobrze![]()
nowe stare sigmy z os maja kosztowac okolo 1900 plntak powiedzial pan z sigmy ,
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
To nie dramat to tagikomedia![]()
Skontaktuj się z nami