Close

Strona 59 z 120 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #581
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    15 maja juz bede mial.. 1540zł ze wszystkimi kosztami mi wyszlo
    Ostatnio edytowane przez xmaniekx ; 06-05-2007 o 21:55
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  2. #582
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xmaniekx Zobacz posta
    15 maja juz bede mial.. 1540zł ze wszystkimi kosztami mi wyszlo
    A skąd tak tanio, jeśli można spytać? Sam przymierzam się do tego zakupu, ale takie ceny to chyba na e-bay'u?

  3. #583
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    BH photo video + podatek + transport do kuzyna a przywiezie mi to sam do polski bo wpada :P
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  4. #584

    Domyślnie

    Niestety muszę powiedzieć, że nieobce jest mi uczucie zazdrości, bo nie wiem kiedy sobie sprawię to szkiełko, a tu mieszkanie mam do remontu... Buu, a francuzi lamentują, że zarabiają 1000 EU miesięcznie pracując 2 dni w tygodniu....
    Ostatnio edytowane przez Squier ; 26-01-2008 o 12:44
    Dlaczego BODY a nie korpus...?

  5. #585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Squier Zobacz posta
    Niestety muszę powiedzieć, że nieobce jest mi uczucie zazdrości, bo nie wiem kiedy sobie sprawię to szkiełko, a tu mieszkanie mam do remontu... Buu, a francuzi lametnują, że zarabiają 1000 EU miesięcznie pracując 2 dni w tygodniu....
    bo Francuzi (przynajmniej Ci, których znam nie licząc jednego rodzynka) to lenie i tylko przez cały czas myślą o zabawie lub tyłkach lub oczywiście obu wymienionych naraz
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #586
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    jest jeszcze opcja ze dostane go dopiero 16 czerwca bo mozliwe ze dopiero w czerwcu przyleci kuzyn. Niechce tyle czekac : D
    Ostatnio edytowane przez xmaniekx ; 06-05-2007 o 22:46
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  7. #587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krawkol Zobacz posta
    Witam serdecznie. Mam pytanie do posiadaczy tego obiektywu tj. 70-300 VR. Czy w Waszym przypadku, po podpięciu obiektywu do aparatu, występuje drobny luz pomiędzy bagnetem a mocowaniem korpusu (tzn obiektyw można obrócić względem korpusu o około 0.5 - 1mm )? Czy jest to normalne zjawisko? Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
    U mnie zadne luzy nie wystepuja, siedzi bardzo pewnie. A napewno dobrze przypiales? slyszales wyrazne "klik" po przykreceniu?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #588
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    swider: Jak masz to zapodaj jakieś sample ze swojego obiektywu. Chętnie pooglądam

    z góry dzieki
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  9. #589

    Domyślnie

    przykładów masz sporo we wcześniejszych postach...

  10. #590

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    U mnie zadne luzy nie wystepuja, siedzi bardzo pewnie. A napewno dobrze przypiales? slyszales wyrazne "klik" po przykreceniu?
    Dzięki za odpowiedź. Obiektyw zapinany jest ok, po przykręceniu słychać kliknięcie. Dziś byłem w Saturnie i oglądałem D40 z 18-55 i D80 z 18-70. W obu przypadkach występują podobne luzy w mocowaniu b
    agnetu, wieć podejrzewam że mój przypadek nie jest odosobniony i być może występuje w większości lustrzanek nikona.

Strona 59 z 120 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •