Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 78

Wątek: Red oldschool

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    zdjęcia są utrzymane w ostatnio modnej konwencji ala "festyn" czy i love fake

    polecam japońskiego Vogue czy wspominany magazyn I love fake

    Jacku Gold - piszesz o modzie , a delikatnie mówiąc nie masz o niej zielonego pojęcia..
    Zatem twoje wypowiedzi są tak miarodajne i rzeczowe jak wypowiedzi pani H.G. Waltz na temat struktur ultras panujących na Łazienkowskiej


    Kliknij pan linka
    zawarte są w nim przykładowe publikacje w tym stylu z magazynów Vogue , Fudge , High Fashion , Fashion PH czy Elle.. Zatem albo naczelni w tych gazetach nie znają się na modzie albo ty masz po prostu o tym blade pojęcie..

    Fotografia mody rządzi się swoimi prawami , nie zmieni tego twój wpis porównujący do naszej klasy

    A co do samych zdjęć -> świeże i dobre! - rozbraja mnie 2 i 4
    pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    Stoję murem za bukkake'em Swoją drogą, fantastyczna ksywa ;D
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  4. #14

    Domyślnie

    nie muszę mieć pojęcia o modzie by napisać czy coś mi się podoba czy nie
    wystarczy że mam własne zdanie a nie beczę z zachwytu jak baran bo akurat taki trend jest
    tudzież nie muszę sie wstydzić tego ze mi się nie podoba
    kliknąłem linka i dalej nie pieję z zachwytu nad tymi tu i tamtymi z linka bo jakoś tak może konserwatywny jestem i wolę glamour w wydaniu Qstry czy Phoenixa niż popkulturowe stylizacje rodem ze wspomnianych wcześniej portali

    nie zauważyłem też żebym starał się porównywać Cię do kogoś kto w moim mniemaniu jest idiotą więc podaruj sobie na przyszłość wycieczki osobiste bo pomimo że mi to lata to jednak minimum kultury warto zachować

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    nie muszę mieć pojęcia o modzie by napisać czy coś mi się podoba czy nie
    wystarczy że mam własne zdanie a nie beczę z zachwytu jak baran bo akurat taki trend jest
    tudzież nie muszę sie wstydzić tego ze mi się nie podoba
    kliknąłem linka i dalej nie pieję z zachwytu nad tymi tu i tamtymi z linka bo jakoś tak może konserwatywny jestem i wolę glamour w wydaniu Qstry czy Phoenixa niż popkulturowe stylizacje rodem ze wspomnianych wcześniej portali

    nie zauważyłem też żebym starał się porównywać Cię do kogoś kto w moim mniemaniu jest idiotą więc podaruj sobie na przyszłość wycieczki osobiste bo pomimo że mi to lata to jednak minimum kultury warto zachować

    zacznijmy od podstaw:
    po 1 - z całą pewnością nie piszemy tu o zdjęciach GLAMOUR
    po 2 - nie porównuje ciebie , a jedynie twój brak wiedzy na temat na który się wypowiadasz..
    po 3 - piszesz o kulturze a chwile wcześniej porównujesz czyjeś prace do NK czy Fotka [które to portale , nie oszukujmy się - kojarzą się raczej z największym rynsztokiem jeśli chodzi o zdjęcia].. okazałeś zwykły brak szacunku do autora i jego pracy.. nie na tym polega chyba krytyka?
    po 4 - "nie beczę z zachwytu jak baran bo akurat taki trend jest" - nikt ci nie karze zachwycać się nad zdjęciami , jedynie kilka osób delikatnie ci sugeruje - byś następnym razem jak zachce ci się pisać na dany temat , poznał chociaż podstawy z nim związane..

    moda / trend - słowa klucze - wraca przełom 80/90 lat - jeśli pamiętasz w tamtych latach ulice zalewał kicz i tanina..
    Forma zdjęć idealnie pasuje do ubrań i czasu do których ten wątek ewidentnie nawiązuje.. Jak pokazać "festyn"? plastikowym "glamourkiem" ala Dash? - pan raczy żartować panie Jacku Gold!

    A co do Qstry/Phoenixa - również uwielbiam ich prace , ale nie znaczy wcale że mam się zamykać na zupełnie odmienne style obrzucając innych obelgami..


    pozdrawiam

  6. #16

    Domyślnie

    rzadko wdaje się pomiędzy dyskusje na forum, ale muszę napisać, że bukkake cowboys ma racje i propsuje jego post w tym temacie pozdr.

  7. #17

    Domyślnie

    Dużo nauki przed Tobą w tego typu fotografii. Nie rozumiem tych zdjęć. Cienie wszystko niszczą, czyli musisz pobawić się z innymi źródłami światła. Zdjęcie nr. 4 puste, mam na myśli brak przedmiotów, może jakieś rekwizyty? Zdjęcia nr. 6 tutaj chyba miały być pkt. głównym oczy, są zakryte + cień od oprawek. Zdjęcie nr. 7 brak ostrości. Ja tak to widzę. Powodzenia.
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  8. #18

    Domyślnie

    a mi sie seria podoba!
    nie będę sie rozwodził nad szczegółami, po prostu ogólny odbiór jest dla mnie jak najbardziej na tak.

    no i brawo za pokazanie, że bez wymyślnej miejscówki i nie wiadomo jakiego oświetlenia można robić niezłe foty, uczyc się i jak podejrzewam całkiem nieźle przy okazji bawić...
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kux Zobacz posta
    a mi sie seria podoba!
    nie będę sie rozwodził nad szczegółami
    Szczegóły w fotografii to podstawa.
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucky_Luck Zobacz posta
    Szczegóły w fotografii to podstawa.
    wybacz ale sie nie zgodzę... być może w fotografii policyjnej...

    jeśli zdjęcie jest dobre w ogólnym odbiorze to o sczegółach owszem pogadać można, ale dyskwalifikować nimi fotke to już nie bardzo
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •