Close

Strona 67 z 77 PierwszyPierwszy ... 17576566676869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #661

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    i dolary chyba były po 1,99 zł. ...
    Ach, te czasy! były takie, były... Szkoda, że nie miałem więcej pieniędzy kiedy swój kupowałem w kwietniu b. r. po 2800, kupiłbym drugi do szuflady.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  2. #662

    Domyślnie

    Ja kupiłem po 2400 kiedy dolar kosztował 3 zł.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  3. #663

    Domyślnie

    A ja pamiętam jak nie miałem jeszcze kasy, żeby kupić S5-tkę, a była po 2099zł w JapanFoto. Co się stało z JapanFoto chyba wszyscy wiedzą...także mimo wszystko cieszę się że kupowałem w czasie kiedy ceny były wyższe. Przynajmniej sprzęt MAM
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

  4. #664

    Domyślnie

    A czy ktoś słyszał o wycofaniu tego aparatu? Bo jak wcześniej pisałem, jest jednak trudno dostępny.
    Trochę puszek i szkiełek

  5. #665

    Domyślnie

    Zdaje się że Fuji zaprzestało jego produkcji kilka miesięcy temu, więc głównie dostępny jest na rynku wtórnym albo powystawowe egzemplarze.

  6. #666

    Domyślnie

    A ja od roku prawie nie uzywam swojego S5. Moze czas sprzedac?
    D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty

  7. #667

    Domyślnie

    No to marusek wydałeś na siebie wyrok. Teraz możesz się spodziewać fali PW w których ludzie będą namawiać Cię żebyś sprzedał im sprzęt Nie używasz S5-tki, bo używasz....S3? Czy przeżuciłeś się na analoga?
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

  8. #668

    Domyślnie

    nie mam czasu na fotografię
    A swoją drogą, przez kilka lat używania S3 - zwłaszcza dzięki HU do RAF - lepiej się z nią dogadywałem niż z piątką. Tylko ten flegmatyczny jej charakter.
    Cóż czasami człowiek wpada w trudne związki
    D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty

  9. #669
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carolco Zobacz posta
    A czy ktoś słyszał o wycofaniu tego aparatu? Bo jak wcześniej pisałem, jest jednak trudno dostępny.
    on zawsze był trudno dostepny a fuji już go nie produkuje

  10. #670

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marusek Zobacz posta
    nie mam czasu na fotografię
    A swoją drogą, przez kilka lat używania S3 - zwłaszcza dzięki HU do RAF - lepiej się z nią dogadywałem niż z piątką. Tylko ten flegmatyczny jej charakter.
    Cóż czasami człowiek wpada w trudne związki
    A S5 ma jakieś problemy przy współpracy z HU?
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

Strona 67 z 77 PierwszyPierwszy ... 17576566676869 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •