Close

Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheva Zobacz posta
    pozdrowienia dla tych co rozumieją piękno tej gry
    Dzięki za pozdrowienia
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARTINK Zobacz posta
    Widze ze jest tu wiecej pasjonatow snookera.

    Zona nigdy nie rozumiala co ja w tym widze... ot kulki sie zderzaja



    Moja nie widziała w tym nic,dopóki nie obejrzała ze mną całego frame'a...to była oczywiście droga przez mękę...-a czemu teraz on?-ta różowa najfajniejsza-no,wreszcie skucha,tamten jest ładniejszy...
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  3. #73

    Domyślnie

    Kobiety już tak mają
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  4. #74

    Domyślnie

    ale nie martwcie sie, to dotyczy wszystkich dziedzin - jak pierwszy raz jechalem na painta, to tez sie nasluchalem - to niebezpieczne, bedziesz mial siniaki, wiem bo na jołtjub widzialam, oko mozna stracic, zeby na przedzie, a sprzet kasy kosztowal tyle a na wakacje to nie chciales do Turcji... itp itd. A jak ja w koncu przymusilem do jednej partii ze mna, to nie chciala markera wypuscic z rak cyt.: "ale dostal ode mnie heada!!".
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  5. #75

    Domyślnie

    a mi jak stuknęła trzydziestka to kupiłem sobie konsole - bo mi się pograć zachciało
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tymancjo Zobacz posta
    a mi jak stuknęła trzydziestka to kupiłem sobie konsole - bo mi się pograć zachciało
    Ja poczekam z tym do emeryturki
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  7. #77

    Domyślnie

    moje hobby to :

    1. stare Polskie banknoty (jak ktoś ma jakieś stare w domu i nie wie po co to niech się odzywa na PM chętnie odkupie po uczciwej ynkowej cenie o ile mnie zainteresuje)
    2. fotografia
    3. akwarystyka
    4. budownictwo ekstremalne (choć tu jak narazie małe doświadczenia)
    5. whisky
    6. kobiety --- nie nie to na 1szym miejscu
    podpis...

  8. #78

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    moj pierwszy "frame" trwal 2.5 godziny
    tak jak i mój
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #79

    Domyślnie

    to i ja dorzuce swoje 2, a nawet 3 grosze. Poza oczywistym sa to (kolejnosc przypadkowa):

    • muzyka
    • plywanie (czynne, nie bierne przed tv ;P)
    • ksiazki (jesli tylko starcza czasu)
    • zabawy w ciemni
    • salsa (taki taniec, nie sos :P)
    • polowanie na ryby
    • no i kucharzenie (niestety)
    The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph
    B. Jensen

  10. #80

    Domyślnie

    To ja też dopisze się do listy:

    - terrarystyka i akwarystyka
    - sport - głownie rower- dh trochę trialu-streetu no i czasami mtb
    - muzyka- nie ma to jak klasyk rocka
    - turystyka piesza nie ważne czy góry czy doliny ma być las i cisza
    - bilard (snooker w tv, a aktywnie ze znajomymi na bliżej nieokreślonych zasadach :P )

Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •