Wykopalem watek.
Interesujesz sie whisky ? a mozna tak troszke szerzej o tym co Cie w tym interesuje ... ( produkcja-alembiki, historia, poznawanie nowych smakow - czy po prostu lubisz wypic zwykly bourbon )
1. whisky ( single malt ) - glownie szkockie - generalnie szukam swojego smaku
2. numizmatyka - glownie tematyka sportowa ( polskie ), bajki, od niedawna monety typu dukatow polskich z malych mennic ( nie posiadam jeszcze zadnej w kolekcji )
3. fotografia
a tak poza tym to pobocznie ( w mniejszym stopniu )
4. futsal
5. bilard ( pool-8,9, wersja na 3 )
Poza tym mnostwo drobiazgow, o ktorych chyba nie oplaca sie pisac - przeciez to lubi kazdymuzyka, sport ... itd itd
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami